Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Pergalių seriją iki devynių Ispanijos pirmenybėse pratęsė „Barcelonos“ (18-3) krepšininkai.

Šį kartą Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 90:73 (25:23, 20:16, 30:12, 15:22) sutriuškino Regimanto Minioto ir Arnoldo Kulbokos atstovaujamą Bilbao „RETAbet“ (4-18).

Pirmoje mačo dalyje „Barcai“ nepavyko įgyti apčiuopiamo pranašumo (45:39), o vaizdas aikštėje pasikeitė po pertraukos.

Jasikevičiaus kariauna laimėjo atkarpą 25:7 ir skirtumas tarp komandų tapo triuškinamas – 70:49.

Lemiamame kėlinyje šeimininkams intrigos atkurti nepavyko ir katalonai iškovojo 18-ąją pergalę.

Bilbao ekipai Kulboka per 19 minučių pelnė 9 taškus (0/1 dvit., 3/7 trit.), atkovojo 2 kamuolius, 3 sykius suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

Tuo metu Miniotas per 21 minutę įmetė 4 taškus (2/3 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, 5 sykius prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.

„Barcai“, kuri vertėsi be Cory Higginso, Brandonas Daviesas per 15 minučių surinko 14 taškų (6/7 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), 3 atkovotus kamuolius ir 15 naudingumo balų.

„RETAbet“: Ondrejus Balvinas 14 (6/8 dvit.), Jaroslawas Zyskowskis 13, Goranas Huskičius 10.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 14 (6/7 dvit.), Nikola Mirotičius 12, Adamas Hanga 11, Kyle'as Kuricas 10.