Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Vienų iš Rytų konferencijos favoritų akistatoje Filadelfijos „76ers“ (17-7) savo aikštėje 124:108 (34:29, 25:27, 43:30, 22:22) susitvarkė su Bruklino „Nets“ (14-11).

21
32
67%
10/15
6

Vis dėlto „Nets“ šiose rungtynėse padėjo tik vienas iš didžiojo trejero narių – Jamesas Hardenas.

Kevinas Durantas savaitę praleis dėl NBA sveikatos ir saugumo protokolo, o Kyrie Irvingas gydosi rankos piršto patempimą.

Šeimininkai trečiąjį kėlinį užbaigė atkarpa 23:7 (103:87) ir po šio smūgio „Nets“ atsigauti nebesugebėjo.

Nugalėtojams Embiidas per 31 minutę įmetė 33 taškus (9/14 dvit., 1/7 trit., 12/14 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius bei 5 sykius suklydo.

Nepaisant galingo Embiido pasirodymo, daugiausia pagyrų po rungtynių sulaukė Benas Simmonsas, kurio pavarde buvo ilgai spekuliuojama dėl galimų Hardeno mainų.

Gynėjas per 35 minutes pelnė 16 taškų (7/10 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 12 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 6 kartus.

„Manau, kad turi jį treniruoti ir būti šalia, kad galėtum pasakyti tikrą jo vertę, – Simmonsą gyrė „76ers“ strategas Docas Riversas. – Jis yra neįkainojamas krepšinio komandai ir kalbu ne tik apie gynybą ir perdavimus, bet ir kitus mažus dalykus.“

Bruklino ekipai Hardenas per 29 minutes pelnė 26 taškus (7/12 dvit., 3/8 trit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„76ers“: Joelis Embiidas 33 (9/14 dvit., 1/7 trit., 12/14 baud., 9 atk. kam., 3 per. kam., 5 kld.), Tobiasas Harrisas 21 (10/15 dvit., 12 atk. kam.), Benas Simmonsas 16 (7/10 dvit., 12 atk. kam., 8 rez. perd., 3 per. kam., 6 kld.), Shake'as Miltonas 15 (5/10 dvit.), Furkanas Korkmazas 13 (3/6 trit.), Danielis Greenas (3/7 trit.) ir Sethas Curry (2/8 dvit.) po 11.

„Nets“: Jamesas Hardenas 26 (7/12 dvit., 3/8 trit., 8 atk. kam., 10 rez. perd.), Landry Shametas 22 (5/13 trit.), Joe Harrisas 14 (4/6 dvit.), Timothe Luwawu-Cabarrotas 13 (2/6 trit.), Jeffas Greenas 10 (2/6 trit.).