Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Detroito „Pistons“ (5-18) buvo arti pergalės prieš NBA čempionus, tačiau galiausiai laimėjimu džiaugėsi LeBronas Jamesas ir kompanija.

33
28
4
11

Dviejų pratęsimų dramoje Los Andželo „Lakers“ (18-6) savo aikštėje 135:129 (27:29, 36:25, 25:24, 18:28) įveikė svečius iš Detroito.

Pirmąjį pratęsimą svečiams išplėšė Josho Jacksono dvitaškis (106:106), o papildomoje atkarpoje iniciatyvą turėjo „Pistons“, kuriems pergalę galėjęs išplėšti Jeraimi Granto metimas tikslo nepasiekė – 118:118.

Antrajame pratęsime darbo ėmėsi LeBronas, kuris pelnė 8 taškus ir nulėmė 18-ąją NBA čempionų pergalę.

Iš viso Karalius per 46 minutes pelnė 33 taškus (10/19 dvit., 3/7 trit., 4/6 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir 7 sykius suklydo.

„Lakers“ iškovojo pergalę net ir suklysdama 23 kartus. Tai blogiausias Los Andželo ekipos rezultatas šį sezoną.

Detroito ekipos gretose pasižymėjo Grantas, kurio sąskaitoje per 47 minutes 32 taškai (8/16 dvit., 3/11 trit., 7/7 baud.), 4 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

„Pistons“ NBA čempionams kibo į atlapus net ir be dviejų savo lyderių – Derricko Rose'o ir Blake'o Griffino.

Deividas Sirvydis buvo registruotas rungtynėms, tačiau trenerio sprendimo ant parketo nepasirodė.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 33 (10/19 dvit., 3/7 trit., 11 rez. perd., 4 per. kam., 7 kld.), Anthony Davisas 30 (12/19 dvit.), Dennisas Schroderis 22 (7/9 dvit., 8/8 baud., 8 rez. perd.), Kyle'as Kuzma 14 (3/5 trit.), Alexas Caruso ir Talenas Hortonas-Tuckeris (5/7 dvit.) po 10, Montrezlas Harrellas 7 (8 atk. kam.).

„Pistons“: Jerami Grantas 32 (8/16 dvit., 3/11 trit., 7/7 baud.), Joshas Jacksonas 28 (6/10 dvit., 5/10 trit., 8 atk. kam., 4 kld.), Delonas Wrightas 22 (4/6 dvit., 4/4 trit., 10 rez. perd.), Masonas Plumlee 15 (6/7 dvit., 8 atk. kam., 5 kld.), Sviatoslavas Mykhailiukas 11 (3/8 trit., 6 atk. kam.).

Rimvi
46 minutes žaisti 36 metų žaidėjui.. Tikrai nemažai. :)
2021-02-07
+1
Ko galima tikėtis iš komandos,pas kurią rezultatyviausi žaidėjai yra Grantas,Jacksonas,Wrightas ir net Mykhailiukas?To,ką ir matom-Rytų dugną.Su tokiais lyderiais sėdėti dugne ir lieka.Tik kad šį kartą padoriai su čempionais sukovota,nedaug ir iki pergalės trūko.
2021-02-07
+2
Lakers
Reikejo daug pastangu pergalei Gerai kas gerai baigesi padarant 23 klaidas Lebronas neisvengia klaidu skaiciaus