Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

15-ąją pergalę Turkijos pirmenybėse iškovojo Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“ (15-5).

Daugiausia pataiko: Jarell Eddie

Igorio Kokoškovo auklėtiniai išvykoje 80:67 (24:15, 19:25, 16:12, 21:15) įveikė Kęstučio Kemzūros treniruojamą Izmiro „Petkim Spor“ (7-13) su Šarūnu Vasiliausku.

Ketivrtojo kėlinio pradžioje šeimininkai turėjo tik 7 taškų deficitą (54:61), tačiau tuomet „Fenerbahče“ spurtavo 11:1 ir pasiuntė varžovus į nokdauną – 72:55.

Nugalėtojams Ulanovas per 26 minutes įmetė 12 taškų (3/6 dvit., 2/4 trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 10 naudingumo balų.

Vasiliauskas šeimininkams įmetė 7 taškus (0/1 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tiek pat sykių suklydo ir surinko 7 naudingumo balus per 20 minučių.

„Petkim Spor“: Kendrickas Ray, Ege Araras ir Ilkanas Karamanas po 12.

„Fenerbahče“: Alexas Perezas 16 (5/5 dvit., 5 rez. perd., 23 naud. bal.), Kyle'as O'Quinnas (6/6 dvit.) ir Melihas Mahmutoglu po 14, Edgaras Ulanovas 12.

Atrinkti (0) Visi (3)
Porą pastarųjų rungtynių Ulia gerai sužaidė,kaip jam,tai tikrai rezultatyviai.Ir Perezas žiūriu vis geriau ten jaučiasi,svarbesniu tampa su kiekvienom rungynėm.O O\'Quinnas tai dar daugiau taškų gali įmesti.Toks kalnas po krepšiu bus sunkiai sustabdomas,įdomu bus matyti jo žaidimą.
2021-02-07
+2
Xaxa
wow, kaip Ulanovui labao geros ir labai labai rezultatyvios varžybos. Lauksime po 5/7 varžybų tuščiomis vėl bent 10 taškelių