Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Dramatišką pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (17-5), kurios herojumi tapo paskutinius taškus pelnęs Pierria Henry.

Gimimo vieta: Vakarų Virdžinija, JAV

Amerikietis likus 30 sekundžių realizavo dvitaškį, o per lemiamą Tenerifės „Iberostar“ (17-5) išpuolį tikrą dramą išgyvenusi baskų ekipa atsilaikė ir išvykoje triumfavo 81:79 (18:22, 20:20, 22:19, 21:18).

Per paskutinę ataką Sasu Salinas netaikliai atakavo iš toli, bet Tyleris Cavanaugh sugriebė kamuolį puolime ir „Iberostar“ turėjo dar vieną šansą. Marcelinho Huertas prisiėmė kamuolį ir bandė laimę iš tritaškio zonos, bet taip pat nesėkmingai.

„Baskonia“ lietuvis Rokas Giedraitis per 28 minutes įmetė 13 taškų (3/6 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), 2 kartus suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis nugalėtojų gretose žaidė 9 minutes, pasižymėjo 2 taškais (1/1 dvit.), rezultatyviu perdavimu ir 2 naudingumo balais.

Henry sąskaitoje – 9 taškai (1/3 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), 3 rezultatyvūs perdavimai, po 2 atkovotus ir perimtus kamuolius bei 2 klaidos.

„Iberostar“: Giorgi Šermadini 17, Arnie Doornekampas 13, Bruno Fitipaldo 11.

„Baskonia“: Achille Polonara 19 (5/7 trit.), Luca Vildoza 15, Rokas Giedraitis 13.