Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Giannis Antetokounmpo ir Nikola Jokičius šiąnakt įrodė, kodėl abu yra pretendentai laimėti reguliariojo sezono MVP, tačiau pergale džiaugėsi graiko vedami Milvokio „Bucks“ (16-8).

29
41
100%
11/11
12

Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai išvykoje 125:112 (37:42, 22:20, 34:26, 32:24) palaužė Denverio „Nuggets“ (12-11).

Antetokounmpo per 34 minutes pelnė 30 taškų (9/18 dvit., 2/5 trit., 6/8 baud.), atkovojo 9 kamuolius, blokavo 3 metimus ir 2 sykius suklydo.

Tuo metu Jokičius per 39 minutes surinko 35 taškus (10/20 dvit., 3/6 trit., 6/6 baud.), 12 sugriebtų kamuolių bei 6 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Nuggets“ deficitas siekė 6 taškus (92:98), tačiau tuomet „Bucks“ šovė į priekį.

Khrisas Middletonas surinko 4 taškus paeiliui, Antetokounmpo įkrovė iš viršaus ir svečių pranašumas išaugo iki 11 taškų – 104:93.

„Nuggets“ dar bandė kabintis ir po Jamalo Murray baudų sumažino deficitą iki 8 taškų, tačiau Middletono bei Antetokounmpo duetas vėl atsakė rezultatyviais išpuoliais ir įtvirtino „Bucks“ pergalę.

Milvokio ekipa šiame mače realizavo 16 tritaškių iš 40 (40 proc.), o „Nuggets“ pataikė 15 tritaškių iš 36 (42 proc.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 35 (10/20 dvit., 3/6 trit., 12 atk. kam.), Willas Bartonas 24 (6/11 dvit., 3/5 trit.), Paulas Millsapas 14, Monte Morrisas 12, Jamalas Murray 11 (3/10 dvit., 1/7 trit.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30 (9/18 dvit., 9 atk. kam.), Khrisas Middletonas 29 (9/11 dvit., 0/5 trit., 11/11 baud., 12 rez. perd., 8 atk. kam.), Brynas Forbesas 15 (3/6 trit.), Brookas Lopezas ir Donte DiVincenzo po 13.