Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

LeBronas Jamesas surinko trečiąjį sezono trigubą dublį, o Los Andželo „Lakers“ (19-6) džiaugėsi dramatiška pergale.

28
38
14
12

Franko Vogelio auklėtiniai namuose per pratęsimą 119:112 (26:33, 30:27, 20:24, 34:26, 9:2) palaužė Oklahomos „Thunder“ (10-13) ir šventė penktąją pergalę paeiliui.

Jamesas per 42 minutes pelnė 28 taškus (9/12 dvit., 2/10 trit., 4/5 baud.), atkovojo 14 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, blokavo 2 metimus bei 5 sykius suklydo.

„Lakers“ turėjo gelbėtis paskutinėmis ketvirtojo kėlinio minutėmis. Shai Gilgeous-Alexanderis smeigė tritaškį ir likus 2 minutėms „Thunder“ pirmavo 107:102.

Vis tik Wesley Matthewsas smeigė tritaškį, LeBronas pridėjo taškus iš po krepšio, Dennisas Schroderis realizavo dvitaškį bei baudos metimą ir 8:0 atkarpą laimėję „Lakers“ išsiveržė į priekį – 110:107.

„Thunder“ savo atakai turėjo 8,8 sekundės, tačiau Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as prasižengė prieš tritaškį metusį Gilgeous-Alexanderį, kuris šaltakraujiškai sumetė visas baudas ir likus 1,2 sekundės išlygino rezultatą (110:110).

Lemiama ataka buvo patikėta LeBronui, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį ir dvikova persikėlė į pratęsimą.

„Lakers“ visus reikalus sutvarkė pratęsime. Montrezlas Harrellas pelnė taškus iš po krepšio, Dennisas Schroderis pataikė floaterį, Wesley Matthewsas smeigė tritaškį ir 7:0 spurtavę šeimininkai pirmavo 117:110.

„Thunder“ per pratęsimą surinko viso labo 2 taškus ir turėjo taikstytis su pralaimėjimu.

Daugiausia pelno: LeBron James

Los Andželo ekipa šiąnakt vertėsi be Anthony Daviso, kuriam buvo diagnozuotas dešinės kojos Achilo sausgyslės uždegimas.

„Lakers“ šiose rungtynėse pataikė viso labo 9 tritaškius iš 38 (24 proc.). Vis dėlto neblizgėjo ir „Thunder“ ekipa, kuri realizavo 12 tolimų metimų iš 38 bandymų (32 proc.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 28 (9/12 dvit., 2/10 trit., 14 atk. kam., 12 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 21 (9/14 dvit., 8 atk. kam.), Dennisas Schroderis 19 (5/9 dvit., 1/7 trit.), Wesley Matthewsas 16 (4/5 trit.), Kyle‘as Kuzma 11 (4/7 dvit., 1/9 trit.).

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 29 (6/17 dvit., 4/8 trit., 10 rez. perd., 7 atk. kam.), Darius Bazley 21 (5/13 dvit., 2/8 trit., 16 atk. kam.), Hamidou Diallo 20 (7/14 dvit., 11 atk. kam.), Alas Horfordas (4/12 dvit., 2/8 trit.) ir Justinas Jacksonas (4/6 dvit.) po 14.

Atrinkti (0) Visi (4)
Lakers sudėtis šiemet kaip tik dar gilesnė,nei pernai.Ką ir parodo pergalė be Daviso,kurį puikiai kiti pakeitė.Tik va kam tikrai vos krutantį Gasolį paėmė,tai iki šiol keista.McGee buvo daig geriau,ir judresnis,ir net statistiškai gersnis.Todėl Gasolio įsigijimas buvo viena rimtesnių komplektavimo klaidų.
2021-02-09
+2
Zaidejas
Negerai, Lebronas jau antra maca is eiles +40 min. Reikia Lakers rungtyniu baigti nulemt anksciau, nei paskutinemis minutemis. Kitaip senukas nusivarys nuo koju, zinant kad Davis tikrai nera formoje kol kas.
2021-02-09
+1
Kvc
Davis su achilu problemų turi. Jo situacija neaiški. Man keista, kai Morris su tokia forma statomas į startą. Kuzma prie LBJ žaidžia puikiai. Kokio velnio tą brolį molį kiša į startą? Suėdė tik Kuzmos minutes su savo mediniu žaidimu. O ir gynybą minimaliai pagerinęs šiame sezone Kyle. Gasol situacija irgi įdomi. McGee prie LBJ gerai žaidė. Bet paėmė ir atsikratė. Tas storarūris Gasol vos pabėga. Iš jo naudos nulis. Dėl tų dviejų perdavimų LeBronui jį laikyti komandoje nėra logikos. Puolime dažniausiai ties trijų taškų linija malasi, kad bent vizualiai į gynybą spėtų. O gynyboje tik su tokiais pačiais meškinais gali pasistumdyti. Kurie visi sėdės ant suolo atkrintamosiose, įskaitant tą patį Gasol. Tai kam jis reikalingas?