Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Artūras Gudaitis buvo vienas geriausių Sankt Peterburgo „Zenit“ (14-2) žaidėjų, tačiau lietuvio ranka lemiamu metu sudrebėjo.

Gimimo vieta: Klaipėda, Lietuva

Xavi Pascualio auklėtiniai išvykoje 58:59 (22:18, 15:13, 9:10, 12:18) nusileido Kazanės UNIKS (13-4) ekipai ir VTB Vieningoje lygoje patyrė antrąjį sezono pralaimėjimą.

Gudaitis per 29 minutes surinko 15 taškų (3/4 dvit., 9/10 baud.), 3 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 1 rezultatyvų perdavimą, 6 išprovokuotas pražangas bei 18 naudingumo balų.

Likus 2 minutėms Gudaitis realizavo abi baudas ir išvedė „Zenit“ į priekį, tačiau jau kitoje atakoje buvęs žalgirietis Nate‘as Woltersas atsakė dvitaškiu bei vėl išlygino rezultatą – 57:57.

Po šio epizodo nė viena iš komandų rezultatyvaus išpuolio nesurengė, tačiau likus 17,2 sekundės Gudaitis vėl buvo pasiųstas prie baudų metimų linijos.

„Zenit“ puolėjas realizavo pirmąją baudą, tačiau prametė antrąją, o kitoje aikštelės pusėje Jamaras Smithas pataikė dvitaškį ir likus 2,2 sekundės į priekį išvedė šeimininkus – 59:58.

Lemiama „Zenit“ ataka buvo patikėta Billy Baronui, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį ir finalinė sirena paskelbė UNIKS pergalę.

UNIKS: Jordanas Morganas 18 (7/10 dvit.,, 12 atk. kam., 27 naud. bal.), Isaiah Canaanas 12 (4/6 trit.), Nate‘as Woltersas 8 (4/8 dvit.).

„Zenit“: Mateuszas Ponitka 17 (3/4 trit.), Artūras Gudaitis 15 (3/4 dvit., 9/10 dvit.), K.C. Riversas 11.

Atrinkti (0) Visi (5)
Tokioss nerezultatyviose ir atkakliose rungtynėse kiekvienas taškas svarbus.Deja,bet prieš tai visas baudas pataikęs Gudaitis būtent ir prametė tą svarbiausią.Apskritai,Zenit dabar duobėje,nes ir EL turi 3 pralaimėjimų seriją.Trumpas suolas pradeda atsiliepti.