Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

18 taškų persvarą po dviejų kėlinių turėję Utenos „Juventus“ (14-6) visiškai subyrėjo antroje mačo dalyje ir vos iš rankų neišleido turėtos pergalės.

29
31
60%
6/10
100%
11/11

Žydrūno Urbono auklėtiniai namuose 94:91 (27:18, 27:18, 12:29, 28:26) įveikė Prienų „CBet“ (7-14) ekipą.

Iki dvikovos pabaigos likus pusantros minutės Mindaugas Sušinskas realizavo dvitaškį ir padidino „CBet“ pranašumą iki keturių taškų – 88:84.

Vis tik tuomet Vaidas Kariniauskas bei Martynas Gecevičius realizavo baudas, Žygimantas Skučas pelnė taškus iš po krepšio ir likus 33,8 sekundės vėl išvedė į priekį „Juventus“ – 90:88.

Vos po kelių akimirkų Tomas Digbeu galėjo rezultatą išlyginti, tačiau prancūzas pataikė tik vieną baudos metimą.

Kitoje aikštelės pusėje Gecevičius prie baudų metimų linijos neklydo ir padidino „Juventus“ pranašumą (92:89). Po šio epizodo Dominykas Domarkas prametė abi baudas, o Gecevičius vėl išlaikė šaltus nervus metant baudas ir įtvirtino šeimininkų pergalę.

Būtent Gecevičius buvo pagrindinis pergalės kalvis. Geriausias sezono rungtynes sužaidęs snaiperis per 25 minutes surinko 29 taškus (6/10 trit., 11/11 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 6 išprovokuotas pražangas, 1 klaidą ir 31 naudingumo balą.

Gecevičiui tai buvo pirmosios rungtynės po kiek daugiau nei dviejų savaičių pertraukos.

Sužaidus du kėlinius „Juventus“ pirmavo 54:36, tačiau po ilgosios pertraukos prieniškiai kilo į šturmą. Digbeu, Simas Jarumbauskas bei Marquisas Wrightas pataikė po dvitaškį, Einaras Tubutis įkrovė iš viršaus ir svečių deficitas sumenko iki 5 taškų – 56:61.

Prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui prieniškių atsilikimas jau siekė tik minimumą (65:66), o „CBet“ trečiąjį kėlinį laimėjo 29:12.

„Juventus“: Martynas Gecevičius 29 (6/10 trit., 11/11 baud., 31 naud. bal.), Vaidas Kariniauskas 16 (11 rez. perd., 30 naud. bal.), Ignas Vaitkus 14 (4/9 trit.), Žygimantas Skučas 12 (4/7 dvit.).

„CBet“: Marquisas Wrightas 22 (6/14 dvit., 2/4 trit., 7 rez. perd.), Einaras Tubutis 16 (5/7 dvit.), Tomas Digbeu 15 (6/7 dvit.), Simas Jarumbauskas 12.

Atrinkti (0) Visi (14)
To ekspertas
nežinau kokį pats žiūri krepšinį,bet Gadiliauskui jau 23,Tubučiui 23,Sušinskui 26,Jogminui 24.galėčiau jaunimu pavadinti nebent Jarumbauską kuriam jau 21 ir tikrai Digbeu kuriam 20.Va tau ir jaunimas...Jei klubas daro tokius pasirinkimus,tai jų reikalas,tik nesidenkite žodžiu JAUNIMAS!
2021-02-11
+1
bhmh
Statistiškai jaunimas daug kur iki 29 m. Sporte kitaip?
2021-02-11
-3
Jaunimas
čia Dimša jaunimas ar Domarkas,ar Wrightas?Jaunimas iki 20,toliau vyrai!!!
2021-02-10
-1
ekspertas
Nežinau, kokį krepšinį žiūrite, bet tiesiog paėmėt ir išvardinot 3 vyriausius komandos žaidėjus. Komandoje žaidžia jų žaidžia 12. Prie komandos lyderių buvo jaunimas – Tubutis, Digbeu, Jarumbauskas, Gadiliauskas. Kai kitą kartą kažką komentuosit, susipažinkit pirma su situacija. Ačiū.
2021-02-11
+1
Teisejai
svilpukai istrauke Juve. aciu teisejams.
2021-02-10
+1
jo
Su tokia sudėtim prieš jaunima laimėt urbonai ,urbonai per marytės plauka.
2021-02-10
+1
Urbonas
Urbonas po Dvieju keliniu isvaziavom i Panevezi 😁
2021-02-10
+1
Abi komandos galėjo laimėti,bet nugalėjo beveik visas rungtynes pirmavusi Juvė.Nežinau,ką Digbeu padarė,kad tik antroje pusėje jį išleido,bet jis buvo vienas tų,kuris grąžino Prienus į kovą.Tiesa,Prienai patys ir kalti,kad pralaimėjo,nes gale prametė svarbius baudų metimus.O Juvė čia nemažai jėgų atidavė,ko nesitikėta.Tai Urbono vietoje,duočiau žaidėjams dieną gerai pailsėti prieš KMT.