Nuotr.: KKF-Scanpix
Nuotr. KKF-Scanpix

Eurolygoje visus iš eilės šluojantis Stambulo „Fenerbahče“ (15-6) taip užtikrintai vietinėse pirmenybėse nežygiuoja.

Daugiausia pelno: Nando De Colo

Igorio Kokoškovo auklėtiniai namuose 81:84 (19:20, 22:19, 22:15, 18:30) nusileido Bursos „Tofaš“ (12-9) krepšininkams. Tai buvo antroji „Fenerbahče“ nesėkmė Turkijos lygoje per pastarąsias trejas rungtynes.

Edgaras Ulanovas šiai dvikovai nebuvo registruotas dėl legionierių limito.

Stambulo ekipos neišgelbėjo rezultatyvus Nando De Colo pasirodymas. Prancūzas per 29 minutes pelnė 24 taškus (3/6 dvit., 3/5 trit., 9/10 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas, tačiau net 10 sykių suklydo ir surinko 16 naudingumo balų.

Likus 45 sekundėms Marko Guduričius pelnė taškus iš po krepšio ir išvedė „Fenerbahče“ į priekį (81:80), tačiau Muhsinas Yasaras realizavo baudas, o likus 13 sekundžių DeVaughnas Akoonas-Purcellas perėmė kamuolį bei įkrovė jį iš viršaus ir „Tofaš“ pirmavo 84:81.

Po Kokoškovo minutės pertraukėlės De Colo dar metė tritaškį, siekdamas išlyginti rezultatą bei išplėšti pratęsimą, tačiau prancūzo šūvis buvo netikslus ir „Tofaš“ šventė pergalę.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 24 (3/6 dvit., 3/5 trit., 9/10 baud., 10 kld.), Dyshawnas Pierre‘as 16 (5/9 dvit.), Janas Vesely (4/7 dvit., 7 atk. kam.) ir Tarikas Biberovičius (3/4 trit.) po 9.

„Tofaš“: DeVaughnas Akoonas-Purcellas 20 (6/11 dvit.), Semajas Christonas 13, Tarikas Phillipas ir Alihanas Demiras po 11, Berkanas Durmazas 10.