Nuotr.: T.Matijoška
Nuotr. T.Matijoška

Mažeikių „Ereliams“ (6-22) nepavyko pergalingai užbaigti NKL – VIKINGLOTTO pirmenybių.

19
27
75%
9/12
14

Mažeikiškiai paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse namuose 80:106 (11:23, 32:35, 16:27, 21:21) nepasipriešino Jonavos „CBet“ (21-2).

„Ereliai“ reguliariajame sezone užėmė 14-ąją vietą ir į atkrintamąsias nepateko.

Svečiai jau per pirmąjį kėlinį susikrovė dviženklį pranašumą (23:11), o antrąjį kėlinį įspūdingu metimu iš savo aikštės pusės užbaigė Liamas O'Reilly – 58:43.

Trečiajame kėlinyje jonaviškiai savo persvarą padidino iki 26 taškų (85:59) ir paskutinė mačo dalis buvo tik formalumas.

Nugalėtojų gretose šeši krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių, o naudingiausiai žaidęs Kahlilas Thomasas pasižymėjo galingu dvigubu dubliu. Aukštaūgis per 28 minutes pelnė 19 taškų (9/12 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 14 kamuolių ir surinko 27 naudingumo balus.

NKL – VIKINGLOTTO pirmaujantiems „CBet“ šiose rungtynėse neprireikė lyderio Dariaus Tarvydo paslaugų, kuris buvo registruotas mačui, tačiau ant parketo nepasirodė.

„Ereliai“: Augustinas Venckus 15 (5 rez. perd., 6 kld.), Mintautas Bulanovas ir Karolis Sapiega po 13, Danielis Baslykas 12 (5 kld.).

„CBet“: Liamas O'Reilly 20 (4 per. kam., 23 naud. bal.), Kahlilas Thomasas 19 (9/12 dvit., 14 atk. kam., 27 naud. bal.), Edvinas Šeškus 17 (6/7 dvit., 24 naud. bal.), Laimonas Kisielius 13 (5 rez. perd., 25 naud. bal.), Aurimas Urbonas 12 (5/6 dvit., 20 naud. bal.), Ignas Labutis 10.

Atrinkti (0) Visi (2)
Serbentautas
NKL turėtų būti finalo serija o ne ketvertas, kad verti LKLo klubai turėtų didesnius šansus išvengti vienų blogų rungtynių nulemiančių sezoną.