Nuotr.: FIBA Champions league
Nuotr. FIBA Champions league

Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Banco di Sardegna“ baigė kovas Italijos taurėje.

GM: 6

Gianmarco Pozzecco auklėtiniai Milane surengto turnyro ketvirtfinalyje per pratęsimą 110:115 (26:25, 27:24, 23:21, 23:29, 11:16) krito prieš Pezaro „Victoria Libertas“ krepšininkus.

Nepaisant pralaimėjimo, Bendžius buvo rezultatyviausias savo ekipoje ir per 39 minutes pelnė 22 taškus (5/9 dvit., 3/7 trit., 3/4 baud.), atkovojo bei prarado po 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Bendžiui talkino trigubo dublio ritmu rungtyniavęs Marco Spissu, kuris per 41,5 minutės pelnė 20 taškų (2/5 dvit., 4/6 trit., 4/5 baud.), atkovojo 10 kamuolių bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus.

Pagrindiniu lietuvio ekipos budeliu tapo Justinas Robinsonas. Amerikietis per 28 minutes surinko 27 taškus (5/7 dvit., 5/12 trit., 2/3 baud.), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, po 4 sykius suklydo ir prasižengė.

Sasario ekipą įveikusi „Victoria Libertas“ pusfinalyje susitiks su Brindisio „Happy Casa“ komanda, kuri ketvirtfinalyje 91:83 nugalėjo Triesto „Pallacanestro“ krepšininkus.

„Banco di Sardegna“: Eimantas Bendžius 22 (3/7 trit.), Marco Spissu 20 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Miro Bilanas 19 (7 atk. kam.), Jasonas Burnellas 17 (5 atk. kam.).

„Victoria Libertas“: Justinas Robinsonas 27 (5/12 trit.), Henri Drellas 23 (5 atk. kam.), Carlosas Delfino 19, Geraldas Robinsonas 15.

Kazys
tai sasaris pralaimejo o rasot gale kad susitiks su brindisi. pasitaisykit, aciu.