Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Luka Dončičius pagerino karjeros rezultatyvumo rekordą, o jo vedama Dalaso „Mavericks“ (13-14) NBA lygoje iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

46
46
78%
7/9
55%
12/22

Ricko Carlisle'o auklėtiniai savo aikštėje 143:130 (27:34, 42:31, 39:36, 35:29) įveikė Naujojo Orleano „Pelicans“ (11-14) krepšininkus.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po Guillermo Hernagomezo dvitaškio pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo 7 taškų pranašumą (34:27).

Vedami Dončičiaus ir Porzingio „Mavs“ antrajame kėlinyje spurtavo ir po latvio dvitaškio prieš ilgąją pertrauką įgijo trapų pranašumą (69:65).

Rungtynes šeimininkai perlaužė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet surengė atkarpą 15:4 ir po Timo Hardaway dvitaškio susikrovė 15 taškų pranašumą (123:108), kurį sugebėjo išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos.

Dalaso klubo gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Dončičius, kuris per 40 minučių pelnė 46 taškus (12/22 dvit., 5/8 trit., 7/9 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir 3 sykius suklydo.

Tai buvo rezultatyviausios slovėno karjeros rungtynės. Įmetęs 46 taškus Dončičius pagerino praėjusių metų rugpjūtį užfiksuotą rezultatą, kuomet prieš Los Andželo „Clippers“ pelnė 43 taškus.

Dončičiaus epizodai:

Jam talkino Porzingis. Latvio sąskaitoje – 36 taškai (5/8 dvit., 8/13 trit., 2/4 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas ir 2 klaidos.

Porzingio pasirodymas:

„Pelicans“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo galingas Ziono Williamsono pasirodymas. Puolėjas per 37 minutes surinko 36 taškus (14/14 dvit. 0/1 trit., 8/11 baud.), 2 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius bei 4 rezultatyvius perdavimus.

„Mavericks“: Luka Dončičius 46 (8 atk. kam., 12 rez. perd.), Kristaps Porzingis 36 (8/13 trit., 7 atk. kam.), Dorianas Finney-Smithas 14 (4/5 trit., 5 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 13 (2/2 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Joshas Richardsonas 11 (6 rez. perd.), Timas Hardaway 8 (2/6 trit.).

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 36 (14/14 dvit.), Brandonas Ingramas 30 (7/14 dvit., 4/9 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Ericas Bledsoe 16 (4/4 trit., 4 rez. perd.), Lonzo Ballas 12 (4/10 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), J.J. Redickas 11 (3/5 trit., 2 blok.), Guillermo Hernangomezas 10 (4/7 dvit., 9 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (3)
Rytietis
Kas per cirkas ta NBA. Jokios gynybos... Vemti vercia toks krepsinis kai komanda apie 150 tasku supurto kaip per zvaigzdziu diena. Nei viena nei kita komanda nesigyne. Kinijos lygos cirkas tik su daug geresniais zaidejais ir tiek.