Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Jonas Valančiūnas sužaidė vieną geriausių sezono mačų, tačiau jo vedama Memfio „Grizzlies“ (10-11) NBA lygoje patyrė pralaimėjimą.

35
32
67%
16/24
2

Tayloro Jenkinso auklėtiniai išvykoje 105:115 (31:16, 28:30, 23:41, 23:28) nusileido Los Andželo „Lakers“ (21-6) krepšininkams.

Rungtynes uraganiškai pradėjo svečiai, kurie vedami 11 taškų surinkusio Valančiūno susikrovė 20 taškų persvarą ir pasiuntė NBA čempionus į nokdauną (22:2).

Iš letargo miego šeimininkai pabudo po ilgosios pertraukos, kuomet vedami LeBrono Jameso trečiajame kėlinyje spurtavo 36:19, o rezultatą dvitaškiu persvėrė pats Jamesas (82:80).

Įjungę aukštesnę pavarą „Lakers“ krepšininkai sustoti neketino, surengė dar vieną atkarpą 24:11 ir po Anthony Daviso dvitaškio rungtynių nugalėtojas tapo aiškus (96:81).

Nepaisant pralaimėjimo, naudingiausiai „Grizzlies“ gretose rungtyniavo Valančiūnas. Lietuvis per 32 minutes pelnė 22 taškus (8/12 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 8 bei prarado 3 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

NBA čempionų gretose rezultatyvumu pasižymėjo Davisas, kuris per 34 minutes pelnė 35 taškus (16/24 dvit. 0/3 trit., 3/4 baud.) atkovojo 9 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 3 sykius suklydo.

Jam talkino Jamesas, per 34 minutes surinkęs 28 taškus (8/11 dvit., 1/4 trit., 9/14 baud.), atkovojęs 9 kamuolius, atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus ir 5 sykius suklydęs.

„Lakers“: Anthony Davisas 35 (16/24 dvit., 9 atk. kam.), LeBronas Jamesas 28 (8/11 dvit., 9 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kl.), Kyle'as Kuzma 20 (6/6 dvit., 2/8 trit., 10 atk. kam.), Montrezlas Harrellas 14 (7 atk. kam.).

„Grizzlies“: Graysonas Allenas 23 (6/10 trit.), Ja Morantas (10 rez. perd.), Jonas Valančiūnas (8/12 dvit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.) po 22, Dillonas Brooksas 12 (3/9 dvit.), Xavieras Tillmanas 8 (2/3 trit.).

Atrinkti (0) Visi (12)
Oi ble grizliai pirmavo 22-2 ir vistiek sugebejo prapist. Aiskiai matome kur atkrintamuju komanda it kur ne.
2021-02-13
-1
Lakers
Gerai kad zaide Anthony davies Daug prisidedamas prie pergales Nes nezinau ar butu uzteke vieno Lebrono ir kitu indelio didesniu pastangu perlauzti Runktynes daznai po pertraukos ijunge didesne pavara
2021-02-13
+1
Mar
Geras lakers comeback, bet kodėl niekur neužsimenama, kad šiandien lebronas aplenkė karl malone ir tapo daugiausiai klaidų padariusiu žaidėju lygos istorijoje
2021-02-13
+1
Z
Tai naturalu per tokia ilga karjera turint ilgiausiai laiko kamuoli savo rankose
2021-02-13
+1
Got stacks like
2021-02-13
-1
Lakers
Kad jau 3 Runktynes kai Lakers panaikina 14 18 skirtumus kad ir su Tapacia Oklahoma Thunder ir visada Lakers po pertraukos ijungia pirma pavara kiek tai reikia pastangu gynyboje atlosti Na Lakers parodo Charakteri 👍