Sunkią pergalę NBA lygoje iškovojo Denverio „Nuggets“ (14-11) ekipa.

22
33
9
13

Michaelo Malone'o auklėtiniai namuose 97:95 (16:28, 24:25, 30:26, 27:16) palaužė Oklahomos „Thunder“ (10-15) krepšininkus.

Iki rungtynių pabaigos likus 10 minučių šeimininkai turėjo dviženklį deficitą (72:82), tačiau surengė spurtą 18:7 ir likus pusantros minutės Nikola Jokičius dvitaškiu išvedė „Nuggets“ į priekį (90:89).

Netrukus Willas Bartonas pridėjo tritaškį (93:89), o pergalę baudų metimais įtvirtino Monte Morrisas ir Jamalas Murray (97:93).

Nugalėtojų gretose rezultatyviai rungtyniavo Jokičius. Serbas per 36 minutes pelnė 22 taškus (7/9 dvit., 2/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Jam talkino 22 taškus (5/8 dvit., 3/11 trit., 3/4 baud.), 5 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus pridėjęs Murray.

„Thunder“ gretose pasižymėjo Justinas Jacksonas, kurio sąskaitoje – 20 taškų (4/6 dvit., 3/5 trit., 3/3 baud.), 3 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

„Nuggets“: Nikola Jokičius (7/9 dvit., 2/7 trit., 13 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Jamalas Murray (5/8 dvit., 3/11 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.) po 22, Michaelas Porteris 15 (6/7 dvit., 1/6 trit.), Paulas Millsapas 12 (6/8 dvit.), Willas Bartonas 10 (2/3 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Monte Morrisas ir R.J. Hamptonas po 7.

„Thunder“: Justin Jacksonas 20 (4/6 dvit., 3/5 trit.), Hamidou Diallo (5/13 dvit., 3 per. kam.), Alas Horfordas (3/7 dvit., 3/8 trit., 5 atk. kam.) po 16, Luguentzas Dortas 15 (5/9 dvit., 1/5 trit.), Dariusas Bazley (7 atk. kam.), Kenrichas Williamsas (2/7 dvit., 11 atk. kam., 9 rez. perd.), Isaiahas Roby (5 atk. kam.) ir Mike'as Muscala (8 atk. kam.) po 7.