Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Tris kėlinius rungtynėse laikęsis Klaipėdos „Neptūnas“ galop Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalyje krito prieš varžybų favoritą Kauno „Žalgirį“, o tokia kova uostamiesčio ekipos treneris Tomas Gaidamavičius liko patenkintas.

Fotogalerija

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Neptūnas“ dar buvo priekyje 53:52, tačiau aidint ketvirčio sirenai Artūras Milaknis smeigė tritaškį ir klaipėdiečiai likusį laiką užėmė besivejančių vaidmenį.

„Rungtynės kažkiek pavyko, aišku, gaila, kad nepavyko iškovoti pergalės. Buvome labai susikaupę šiam pusfinaliui, nepaisant to, jog varžovas – galingas, Eurolygos komanda. Kažkiek pavyko įvykdyti gynybines užduotis ir dėl to buvo gana neblogas rezultatas. Gaila, kad nepavyko laimėti“, – spaudos konferencijoje sakė Gaidamavičius.

„Žalgirio“ gretose nesulaikomai žaidęs Joffrey Lauvergne’as per 25 minutes pelnė 28 taškus (13/19 dvitaškiai) ir atkovojo 10 kamuolių, taip sužaisdamas antras rezultatyviausias karjeros rungtynes.

„Aišku, mūsų priekinė linija jam nusileidžia, Lauvergne'as ir Eurolygoje yra geras žaidėjas, – apie prancūzo pasirodymą kalbėjo Gaidamavičius. – Bandėme jį apriboti su pagalba, bet nedvigubinti, nes dvigubinant gynybą toliau atsiveria Milaknis ir Grigonis. Buvo tokia taktika, kad sustabdytume varžovų mažus krepšininkus, nes „Žalgiris“ pasižymi tritaškiais. Lauvergne'as tikrai sužaidė geras rungtynes, atrodė žvėriškai. Ir su atkovotais kamuoliais, ir vienas prieš vieną.“

Jam pritarė ir Norbertas Giga, klaipėdiečiams surinkęs 16 taškų ir 7 sugriebtus kamuolius.

„Man daug prieš jį asmeniškai žaisti neteko, bet Lauvergne'as yra aukšto lygio žaidėjas, komanda jo ieškojo po krepšiu, o jis gavęs kamuolį beveik viską susimetė. Tikrai fiziškas, atletiškas žaidėjas, – sakė Giga. – Stengėmės, per pirmuosius du kėlinius tikrai kovojome, po pertraukos išėjome galbūt truputį sutrikę. Stengėmės, kovojome, bet „Žalgiris“ yra Eurolygos komanda ir fiziškumu užbaigė rungtynes. Visai neblogos rungtynės.“

28
35
10
67%
2/3

„Neptūnas“ vertėsi be Martyno Mažeikos, Klaido Metrikio ir neseniai atvykusio legionieriaus Darrino Dorsey. Ar jie gali pasirodyti rytoj kovoje dėl trečios vietos su Utenos „Juventus“?

„Metriukiui yra problema su nugara, užvakar per treniruotę pajuto didelį skausmą ir dėl to jo šiandien negalėjome išleisti. Jis tikrai negalės žaisti, – kalbėjo Gaidamavičius. – Mažeika užvakar pabandė sportuoti, vėl skaudėjo nugarą, šiandien ryte jau atleido, bet sakė, kad kažkiek jaučia. Susileido vaistus ir sakė, kad bandys žaisti. Ačiū jam už pasiaukojimą, bet šiandien jo neleidome, nerizikavome. Matysime, ar rytoj jis išbėgs, matysime pagal situaciją, kaip seksis, nes mums trūksta jėgų.

Dorsey atvažiavo tik vakar. Turėjo atvykti sekmadienį, bet dėl testavimų neįleido į vieną, kitą lėktuvą, po to pavėlavo. Tik vakar žmogus atskrido, pasidarė testą ir atvažiavo pas mus, truputį dalyvavo treniruotėje, pamėtė, bet tikrai žaisti negalės.“

Mūšis dėl KMT trečiosios vietos – sekmadienį 14.45 val.

Atrinkti (0) Visi (6)
Ačiū Gaidamavičiui už gražų žaidimą.Giga,Griciūnas,Jogėla žaidė kaip žvėrys.Buvau apie pergalę pagalvojęs.Negalvojau,kad Neptūnas turi tokią galingą priekinę liniją.Ir Šiaulys atrodė atsigavęs
2021-02-14
+3
In vino veritas
Ir dar. Bent jau man butu labai idomu pamatyt Schillerio reakcija per pertrauka ar po rungtyniu i toki akivaizdu daugumos zaideju "padejima" ant rungtyniu. Kaip jis reaguoja ir ar isvis kaip nors reaguoja? Man asmeniskai tai buvo ziauriai pikta, matant toki vaizdeli. Galima visaip vertint ta taure, bet vis delto tai vienas is sezono trofeju, kuri Zalgiriui yra privaloma iskovot. O toks vaiksciojimas po aikstele yra nepagarba varzovams, sirgaliams, galu gale, sau patiems ir atstovaujamam klubui. Lietkabelis, pvz, puikiai parode, kaip turi atrodyti tinkamai motyvuota ir paruosta komanda tokiam trumpam turnyrui, nors paskutines kelias LKL rungtynes ir atrode baisiai. Net neabejoju, kad Lietkabelis iseis pasiruose ikrest Zalgiriui ir laimet taure. Turetu but idomi ir treneriu dvikova. Canakas ne prastesnis taktiskai uz Schilleri, o gal net ir geresnis.
2021-02-14
-1
O ką tu padarysi su ..Milakniu.O Hayesą varžovai užgesino.Šauk ,nešaukęs
2021-02-14
+5
KMT
Idemiai klausyk ka sake Gaidamavicius Taktika tokia kad sustabdytumem varzovu maziukus Grigoni Milakni
2021-02-13
-3
Atrodo, kad tik vienas Lauvergne\'as siandien norejo zaist ir laimet, saunuolis. O Kabelis pries Juventusa atrode tikrai labai gerai. Jei Zalgiris rytoj mals panasu suda, Kabelis tures nemazu sansu.
2021-02-13
+3
juokiss
Užtat Neptunas bus trečias ir žaisti su Juve jam nereikės, kadangi anonse rytdienai parašė, kad Žalgiris žais su Juventus 18,10 val finale. Idomu, kodėl žurnaliūgos pašalino Lietkabelį iš finalo - tegu parašo ką jis pridirbo.