Nuotr.: ZUMAPRESS.com-Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS.com-Scanpix

Per lemiamą ketvirtį 20 taškų persvarą beveik išbarsčiusi „Barcelona“ galop žengė į Ispanijos Karaliaus taurės finalą. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai taurės pusfinalyje 77:68 (15:12, 23:15, 26:20, 13:21) įveikė Vitorijos „Baskonia“.

Daugiausia pataiko: Nikola Mirotic

Sekmadienį finale „Barcelona“ susitiks su Madrido „Real“, kuris kitame pusfinalyje įveikė Tenerifės „Iberostar“.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Barcelona“ turėjo 20 taškų pranašumą (67:47), bet „Baskonia“ spurtavo 18:2 ir priartėjo iki 4 taškų skirtumo (65:69). Per šią atkarpą Achille Polonara pataikė du tritaškius, Luca Vildoza pridėjo penkis taškus, Zoranas Dragičius – tris.

Šaro minutės pertraukėlė po „Baskonia“ spurto 10:0:

Nesėkmingą „Barcos“ atkarpą nutraukė Brandonas Daviesas, kuris likus 3 minutėms sugrūdo kamuolį į krepšį ir padidino pranašumą iki 6 taškų (71:65).

Likus pusantros minutės Nikola Mirotičius pataikė abi baudas, Pierria Henry pataikė tik vieną baudą, o baudas sumetęs Nickas Calathes ir dvitaškį pataikęs Leo Westermannas įtvirtino katalonų pergalę.

Hangos blokas:

„Baskonia“ komandai Rokas Giedraitis per 25 minutes pelnė 5 taškus (1/1 dvit., 1/3 trit.), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 12 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis per 4 minutes taškų nepelnė, bet atkovojo 1 kamuolį.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 16 (5 atk. kam.), Cory Higginsas 15, Kyle'as Kuricas 10 (7 atk. kam.), Alexas Abrinesas 9, Brandonas Daviesas 8 (5 atk. kam.).

„Baskonia“: Pierria Henry 19, Tonye Jekiri 15 (6 atk. kam.), Luca Vildoza ir Achille Polonara (7 atk. kam.) po 10, Rokas Giedraitis 5 (3 per. kam.).

Jekiri blokas:

Davieso dėjimas:

Henry 10 taškų per pirmąsias 5 minutes:

Atrinkti (0) Visi (4)
Nu nera Baskonia tokia jau ir silpna komanda. Realiai tokio lygio kaip ir Zalgiris - vidutinio lygio eurolygos komanda. Ne pries Gran Kanaria kokia cia zaide.
2021-02-14
+3
Karaliaus Taure
Barcos zaidimas tai nestabilus Tiek barcos Tiek real nelengvi patekimai i Finala