Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Kevinas Durantas grįžo ant parketo po trejų praleistų rungtynių, o jo atstovaujama Bruklino „Nets“ (16-12) šventė pergalę San Fransiske.

19
35
63%
5/8
8

Steve'o Nasho auklėtiniai išvykoje 134:117 (37:28, 29:23, 42:31, 26:35) susitvarkė su „Golden State Warriors“ (14-13).

Per pirmojo kėlinio minutės pertraukėlę Durantas buvo pagerbtas „Warriors“ klubo, kuriame puolėjas žaidė prieš etapą „Nets“ ir su kuriuo laimėjo du NBA titulus.

Krepšininkui buvo sukurtas specialus filmukas, o atskiras pagerbimas planuojamas per kitą Duranto apsilankymą „Chase Center“ arenoje, kuomet dvikovą jau galės stebėti fanai.

„Mano laikas „Warriors“ buvo labai smagus, – po mačo kalbėjo Durantas. – Tai buvo didelis iššūkis išmokti kitokią krepšinio filosofiją ir aš tai pasiėmiau likusiam savo gyvenimui. Pagerbimo filmukas buvo nuostabus, tuos momentus aš prisimenu kasdien.“

Rungtynėse Durantas su 20 pelnytų taškų (7/13 dvit., 1/6 trit., 3/4 baud.) buvo tarp rezultatyviausiųjų. Puolėjas per 33 minutes dar spėjo atkovoti 5 kamuolius, atlikti 6 rezultatyvius perdavimus ir 4 sykius suklysti.

Tai buvo pirmasis mačas, kuomet „Warriors“ pajuto „Nets“ jėgą su Jamesu Hardenu priešakyje. Buvęs Hjustono „Rockets“ gynėjas per 35 minutes pelnė 19 taškų (1/3 dvit., 5/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 16 rezultatyvių perdavimų ir suklydo 5 kartus.

Paskutinis didžiojo trejeto narys Kyrie Irvingas buvo rezultatyviausias komandoje – 23 taškai (8/12 dvit., 2/5 trit., 1/1 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

Šeimininkų komandai Stephenas Curry per 33 minutes pelnė 27 taškus (8/8 dvit., 2/9 trit., 5/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“: Stephenas Curry 27 (8/8 dvit., 2/9 trit., 5/5 baud., 4 kld.), Kelly Oubre'as (5/10 dvit., 1/5 trit., 10 atk. kam.) ir Andrew Wigginsas (6/9 dvit., 1/6 trit., 2 blok.) po 17, Ericas Paschallas 16 (7/10 dvit.), Kentas Bazemore'as 11 (2 blok.).

„Nets“: Kyrie Irvingas 23 (8/12 dvit.), Kevinas Durantas 20 (7/13 dvit., 1/6 trit., 2 blok., 4 kld.), Jamesas Hardenas 19 (5/8 trit., 8 atk. kam., 16 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.), Bruce'as Brownas 18 (8/12 dvit., 7 atk. kam.), Joe Harrisas 15 (3/6 trit.), Jeffas Greenas 14 (4/5 dvit.).

Atrinkti (0) Visi (2)
Hardenas taškų Brukline mažiau darys,kas suprantama,kai yra dar dvi super žvaigždės.Bet atrodo,kad jis dėl to nepergyvena ir perdavimais daugiau užsiima.Nori tapti čempionu,tai aukoja savo metimus vardan komandos.Neblogas mąstymas.