Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Fantastišką formą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) išlaiko Jutos „Jazz“ (22-5).

16
26
12
3

Šį kartą Vakarų konferencijos lyderiai savo aikštėje 112:94 (18:21, 29:21, 31:15, 34:37) įveikė Majamio „Heat“ (11-15) krepšininkus ir iškovojo septintąją pergalę paeiliui.

Tai buvo jau aštuonioliktoji „Jazz“ pergalė per pastarąsias 19 rungtynių. Su šiuo laimėjimu šeimininkai taip pat nutraukė NBA vicečempionų 4 pergalių seriją.

Svečius į nokdauną pasiuntė atkarpa antrojo kėlinio pabaigoje ir trečiojo pradžioje, kurią „Jazz“ laimėjo 32:6 ir nebesižvalgė atgal – 63:42.

Šeimininkai laimėjo, nepaisant prasto pataikymo iš toli – 12 tritaškių iš 46 bandymų (26,1 proc.).

„Žinome, jog metimai visada nekris, tai – krepšinis, bet taip pat žinome, jog turime šansą laimėti kiekvieną mačą su savo gynyba“, – po dvikovos kalbėjo Rudy Gobertas.

Prancūzas per 30 minučių pelnė 16 taškų (6/6 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir blokavo 3 metimus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidęs Donovanas Mitchellas per 32 minutes įmetė 26 taškus (6/9 dvit., 3/12 trit., 5/7 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Svečiams dvigubą dublį surinko Bamas Adebayo – 14 taškų (7/17 dvit.), 10 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvūs perdavimai per 36 minutes.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 26 (6/9 dvit., 3/12 trit., 5/7 baud.), Bojanas Bogdanovičius 19 (5/7 dvit., 2/6 trit.), Rudy Gobertas 16 (6/6 dvit., 12 atk. kam., 3 blok.), Georgesas Niangas 14 (4/6 trit.), Jordanas Clarksonas 11 (2/9 trit.).

„Heat“: Kendrickas Nunnas 23 (4/6 dvit., 4/9 trit., 3 per. kam., 5 kld.), Jimmy Butleris (2/8 dvit., 8/12 baud., 8 atk. kam., 3 per. kam.) ir Maxas Strusas (3/6 trit.) po 15, Bamas Adebayo 14 (7/17 dvit., 10 atk. kam., 6 rez. perd.).