Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Ąžuolas Tubelis toliau spindi NCAA pirmenybėse, tačiau tai ne visada garantuoja pergales jo atstovaujamai Arizonos universiteto „Wildcats“ (14-7) ekipai.

Gimimo vieta: Tartu, Estija

Šį kartą lietuvio universitetas po dramatiškos kovos 61:63 (34:34, 27:29) nusileido Oregono „Ducks“ (12-4) koledžui.

Pergalę Arizonos universitetui galėjo išplėšti Kerro Kriiso tritaškis, tačiau jis tikslo nepasiekė.

Rezultatyviausiu rungtynių žaidėju buvęs Tubelis per 35 minutes pelnė 20 taškų (4/6 dvit., 3/5 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Svarbų vaidmenį „Wildcats“ ekipoje atliko ir Kriisa. Estas per 23 minutes pelnė 12 taškų (4/9 trit.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Ducks“ ekipoje su 19 pelnytų taškų išsiskyrė Eugene'as Omoruyi.

Žaidžia ten tokį chaosėlį ir pradžioj sukaustė Arizoną su biškučiu gynybos. Po kurio laiko išėjo pažįstamas estas antrą kartą į aikštę (pirmą kartą pats pasimetęs buvo) ir pradėjo europietiškai - judėti, dalintis kamuoliu. Dviese su Tubeliu daugiau nei pusę komandos taškų sumetė. Tik kuris išeina iš aikštės - liūdesys. Gaila pabaigoj priešininkai tritaškius kelis iš eilės sumetė.