Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Utenos „Juventus” klubas iš Karaliaus Mindaugo taurės turnyro po ketverių metų pertraukos parveža bronzos medalius.

Fotogalerija

Žydrūno Urbono vadovaujama ekipa mažojo finalo pabaigoje 86:69 (21:11, 19:22, 25:18, 21:18) sutriuškino Klaipėdos „Neptūną“.

„Juventus” pirmąsyk trečiąją vietą šiame turnyre laimėjo 2017-aisiais, kai pranoko Prienų komandą. Už iškovotą prizinę vietą Utenos klubui atiteks 15 tūkst. eurų.

Klaipėdiečiai be KMT bronzos liko trečius metus iš eilės: prieš tai abusyk buvo nusileista Panevėžio „Lietkabeliui”. Ketvirtoji vieta uostamiesčio komandai garantavo 10 tūkst. eurų čekį.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos Utenos ekipa į priekį apčiuopiama persvara išsiveržė dar pirmajame kėlinyje, kai po Vaido Kariniausko bloko Martynui Mažeikai ir taiklaus Martyno Gecevičiaus tritaškio įgavo devynių taškų persvarą. Kėlinį uteniškiai laimėjo 21:11.

Antrojo ketvirčio metu komandas skyrė jau 19 taškų ir atrodė, kad intrigos šioje dvikovoje „Neptūnui“ atgaivinti nebepavyks, tačiau reikalai netrukus apsivertė aukštyn kojomis. Klaipėdiečiai surengė spurtą 16:2 ir priartėjo iki 5 taškų, o prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 7 taškai (33:40).

„Juventus“ turėtą iniciatyvą susigrąžino trečiajame kėlinyje. Mindaugas Kupšas surinko 5 taškus iš eilės, Žygimantas Skučas realizavo baudas, Vaidotas Kariniauskas pridėjo dvitaškį ir uteniškiai vėl susikrovė dviženklę persvarą – 50:38.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Vytautas Šulskis smeigė tritaškį, Kariniauskas realizavo dar vieną metimą ir „Juventus“ pranašumas tapo triuškinamas – 82:60.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidęs Kupšas per 23 minutes surinko 19 taškų (9/13 dvit., 1/1 baud.), 8 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 2 blokus, 4 klaidas bei 22 naudingumo balus.

„Neptūnas”: Džiugas Slavinskas 17, Matas Jogėla 12, Norbertas Giga 10 (3/6 trit.).

„Juventus”: Mindaugas Kupšas 19 (8 atk. kam.), Vaidas Kariniauskas
15 (6 rez. perd., 5 atk. kam.), Vytautas Šulskis 13, Žygimantas Skučas ir Bryantas Crawfordas – po 11.

Atrinkti (0) Visi (33)
X
kas Neptuno trenerio galvai turi buti? menesi nezaides Mazeika eina i starta, jogela (lyderis komandos) sedi ir Saulys sedi! isleidziami kai jau -10! cia jsu ekspirementuoti nera kada jei nori pergales! kai visi savi valdzioj tai toks ir rezultatas! idomu yra su slavinsku ir jo minutes 20-30! kelia daug klsusimu! trieneris gal gsli atsakyti?
2021-02-14
-1
Tauraa
17pts, 7reb, 5asist, 9isprovokuotos, 29ef,kodel slavinsks tiek zaide?
-1
Gavosi kažkokios nuobodžios ir ramios rungtynės.O tikėtasi daug atkaklesnės ir įtemptesnės kovos.Juvė patvirtino savo favoritų statusą ir be didesnių duobių paėmė bronzą.Nusipelnė jie šito medalio,sezonas puikiai kol kas einasi ir pirmas medalis jau yra.