LaMelo Ballas surengė universalų pasirodymą, tačiau tai neišgelbėjo jo atstovaujamos Šarlotės „Hornets“ nuo nesėkmės.

59%
10/17
100%
6/6

Šarlotės ekipa namuose 110:122 (33:17, 26:47, 30:25, 21:33) krito prieš San Antonijaus „Spurs“ (16-11).

Pirmus metus lygoje žaidžiantis LaMelo buvo arti savo antrojo karjeros trigubo dublio – 17 taškų (4/12 dvit., 3/8 trit.), 12 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvūs perdavimai. Gynėjas per 39 minutes taip pat perėmė 3 kamuolius bei 5 sykius suklydo.

Šioje dvikovoje netrūko svyravimų – šeimininkai per pirmąjį ketvirtį įgijo 16 taškų pranašumą (33:17), tačiau svečiai dar iki pertraukos perėmė iniciatyvą – 62:55.

Nors ketvirtojo kėlinio pradžioje „Hornets“ vėl išsiveržė į priekį (91:89), svečių atkarpa 23:10 pasiuntė šeimininkus į nokdauną – 112:99.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Dejounte Murray, kurio sąskaitoje per 32 minutes 26 taškai (10/17 dvit., 0/5 trit., 6/6 baud.), 12 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Šeimininkų komandoje rezultatyviausiai žaidęs Terry Rozieras per 40 minučių pelnė 33 taškus (11/20 dvit., 3/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Hornets“ šiose rungtynėse buvo stipriai išretėjusi – šeimininkams nepadėjo Gordonas Haywardas, Devonte Grahamas, Celebas ir Cody Martinai bei P.J. Washingtonas.

„Hornets“: Terry Rozieras 33 (11/20 dvit., 3/9 trit., 7 atk. kam., 4 kld.), Malikas Monkas 23 (2/7 dvit., 5/6 trit.), LaMelo Ballas 17 (4/12 dvit., 3/8 trit., 12 atk. kam., 8 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.), Bismackas Biyombo 11 (5/6 dvit., 2 blok.), Cody Zeller 10 (5/7 dvit., 12 atk. kam.).

„Spurs“: Dejounte Murray 26 (10/17 dvit., 0/5 trit., 6/6 baud., 12 atk. kam., 6 rez. perd.), Derrickas White'as 25 (5/7 dvit., 4/8 trit., 4 per. kam.), Keldonas Johnsonas 18 (6/11 dvit., 8 atk. kam.), Rudy Gay 12 (4/7 dvit.), Lonnie Walkeris 11 (4/4 dvit.), Patrickas Millsas 10 (2/8 trit.), DeMaras DeRozanas (9 rez. perd.) ir Jakobas Poeltlas (3/7 dvit., 12 atk. kam., 4 blok.) po 8.