Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Jutoje šiąnakt susitiko Rytų ir Vakarų konferencijų lyderiai, o savo pranašumą įrodė ir toliau nesulaikomai žaidžiantys „Jazz“ (23-5).

40
33
86%
6/7
62%
8/13

Quino Snyderio auklėtiniai namuose 134:123 (35:42, 37:24, 34:28, 28:29) pranoko Filadelfijos „76ers“ (18-10) ekipą ir pasiekė jau aštuntąją pergalę iš eilės.

Nugalėtojų gretose neįtikėtinai sužaidė Jordanas Clarksonas, kuris vos per 29 minutes pelnė 40 taškų (5/7 dvit., 8/13 trit., 6/7 baud.), perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 2 sykius suklydo.

„76ers“ gretose pirmuoju smuiku griežęs Benas Simmonsas surinko 42 taškus (15/26 dvit., 12/13 baud.), 12 rezultatyvių perdavimų, 9 atkovotus kamuolius, 1 bloką, 1 perimtą kamuolį ir 4 klaidas.

Australui tai buvo rezultatyviausios karjeros rungtynės, kuomet Clarksonui iki rekordinio vakaro pritrūko 2 taškų. Gynėjas buvo suvertęs 42 taškus į Bruklino „Nets“ krepšį 2019-aisiais.

Filadelfijos ekipai šiąnakt dėl nugaros skausmų nepadėjo lyderis Joelis Embiidas.

„Jazz“ pergalingą spurtą surengė pačioje dvikovos pabaigoje, mat likus 4 minutėms Dwightas Howardas pelnė taškus iš po krepšio ir svečių deficitą sumažino iki 5 taškų (116:121).

Vis tik tuomet Rudy Gobertas įkrovė iš viršaus, Royce‘as O‘Neale'as smeigė du tritaškius paeiliui ir likus 2 minutėms „Jazz“ pranašumas tapo dviženklis – 129:118.

„76ers“ dar bandė vytis, tačiau Gobertas dar kartą įkrovė iš viršaus, o O‘Neale'as atseikėjo dar vieną tolimą metimą ir mačo baigtis tapo aiški – „Jazz“ pirmavo 134:123.

„Jazz“: Jordanas Clarksonas 40 (5/7 dvit., 8/13 trit., 6/7 baud.), Donovanas Mitchellas 24 (7/16 dvit., 2/8 trit., 5 rez. perd.), Joe Inglesas 20 (6/7 dvit., 2/5 trit., 5 rez. perd.), Royce'as O'Neale'as (3/7 trit., 8 atk. kam., 3 per. kam.), Rudy Gobertas (5/8 baud., 9 atk. kam., 2 blok.) ir Bojanas Bogdanovičius (4/6 dvit., 0/6 trit., 5 atk. kam.) po 11, Derrickas Favorsas 8.

„76ers“: Benas Simmonsas 42 (15/26 dvit., 12/13 baud., 9 atk. kam., 12 rez. perd., 4 kld.), Tobias Harrisas 36 (11/19 dvit., 3/5 trit., 5/5 baud., 10 atk. kam., 37 naud.), Dwightas Howardas 14 (5/7 dvit., 12 atk. kam.), Sethas Curry 11 (4/6 dvit.).