Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Zionas Williamsonas dominavo po krepšiu, o jo vedama Naujojo Orleano „Pelicans“ (12-15) NBA mače išvykoje itin lengvai 144:113 (29:32, 34:26, 38:23, 43:32) sutriuškino Jono Valančiūno atstovaujamą Memfio „Grizzlies“ (11-12).

31
38
80%
12/15
2

Pralaimėjusiems Valančiūnas per 28 minutes pelnė 10 taškų (5/10 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir dukart prasižengė.

Lietuvio +/- taškų rodiklis buvo -4. Geresnį rezultatą komandoje užfiksavo tik Kyle'as Andersonas (-1).

Pagal rezultatyvumą tai buvo trečios prasčiausios JV sezono rungtynės. Prieš tai mažiausiai jis įmetė 8 ir 9 taškus.

Mažiau kamuolių centras sugriebė tik mače su Bruklino „Nets“ (4), kai viduryje rungtynių dėl COVID-19 protokolo turėjo palikti areną.

Valančiūno dėjimas:

144 taškus pelniusi „Pelicans“ užfiksavo klubo sezono rekordą. Ekipa prieš „Grizzlies“ laimėjo penktą kartą iš eilės.

Naujojo Orleano komandos gretose Zionas Williamsonas per 28 minutes pelnė 31 tašką (12/15 dvit., 1/1 trit., 4/4 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Ziono ir Ja Moranto pasirodymai:

Joshas Hartas nugalėtojams pridėjo 27 taškus (4/5 dvit., 6/11 trit.) ir užfiksavo savo sezono rekordą, taip pat atkovojo 9 kamuolius.

„Pelicans“ trečiajame kėlinyje pirmavo tik vienu tašku (70:69), bet tuomet ekipa spurtavo 31:12 ir prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 20 taškų persvarą (101:81).

Ketvirtojo kėlinio paskutinėmis akimirkomis Naujojo Orleano klubas pasiekė rekordinę 34 taškų persvarą (144:110) ir nutraukė savo trijų pralaimėjimų seriją.

„Pelicans“ pataikė 19 tritaškių iš 38 (50 proc.) ir 37 dvitaškius iš 53 (70 proc.), o „Girzzlies“ įmetė 13 tritaškių iš 31 (42 proc.) ir 29 dvitaškius iš 57 (51 proc.).

„Grizzlies“ komandai Ja Morantas per 30 minučių įmetė 28 taškus (11/13 dvit., 1/3 trit., 3/4 baudų), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, bet 6 sykius suklydo.

Galingas Moranto dėjimas:

„Grizzlies“: Ja Morantas 28 (11/13 dvit., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 6 kld.), Kyle'as Andersonas 19 (4/8 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud., 6 atk. kam.), Dillonas Brooksas 18 (4/6 trit., 5 kld.), Jonas Valančiūnas 10 (5/10 dvit., 5 atk. kam.), Graysonas Allenas, Brandonas Clarke'as ir Seanas McDermottas (2/3 trit.) po 8.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 31 (12/15 dvit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Joshas Hartas 27 (4/5 dvit., 6/11 trit., 9 atk. kam.), Brandonas Ingramas 22 (4/4 trit., 7 rez. perd., 6 kld.), Guillermo Hernangomezas 14 (5/6 dvit., 8 atk. kam.), Lonzo Ballas 13 (5 rez. perd.), Stevenas Adamsas 8 (4/5 dvit., 7 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok.).