Nuotr.: USA Today – Scanpix
Nuotr. USA Today – Scanpix

Fredas VanVleetas pelnė 33 taškus, o jo vedama Toronto „Raptors“ (13-15) NBA tryliktą pergalę iškovojo net ir praradus Kyle'ą Lowry. Toronto klubas išvykoje 124:113 (33:33, 31:31, 30:27, 30:22) įveikė Milvokio „Bucks“ (16-12).

33
27
42%
5/12
7

Lowry trečiajame kėlinyje susižaidė kairės kojos čiurną, paliko aikštę ir daugiau į ją nebegrįžo. Dėl problemų su čiurna Lowry dar pirmoje mačo pusėje buvo išėjęs į rūbinė.

Įžaidėjas per 22 minutes spėjo surinkti 18 taškų, 6 rezultatyvius perdavimus ir 6 atkovotus kamuolius.

„Jis rungtynėse susižeidė kelis kartus. Turėsime jį nuodugniai ištirti, o daugiau informacijos turėsime vėliau“, – po mačo sakė „Raptors“ treneris Nickas Nurse'as.

Toronto ekipos gretose labiausiai išsiskyrė VanVleetas, kurio sąskaitoje per 38 minutes buvo 33 taškai (7/10 dvit., 5/12 trit.), 4 atkovoti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

Antroje rungtynių pusėje „Raptors“ nė karto neatsiliko, tačiau dviženklę persvarą susikrovė tik pačioje mačo pabaigoje.

„Bucks“ pralaimėjo ketvirtąjį kartą iš eilės. Ekipa nebuvo pralaimėjusi ketverių rungtynių iš eilės nuo 2019 metų Rytų konferencijos finalo su ta pačia „Raptors“. Tuomet ekipa pirmavo 2-0, bet galiausiai pralaimėjo 2-4.

Milvokio komandai Giannis Antetokounmpo per 37 minutes pelnė 34 taškus (9/16 dvit., 2/4 trit., 10/14 baudų), atkovojo 10 kamuolių ir perėmė 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 34 (9/16 dvit., 10 atk. kam., 8 rez. perd., 5 per. kam., 2 blok.), Patas Connaughtonas 20 (4/5 dvit., 4/10 trit., 3 blok.), Bobby Portisas 16 (5/8 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam.), Donte DiVincenzo 12 (8 rez. perd.), Brynas Forbesas (3/5 trit.) ir Khrisas Middletonas (7 atk. kam., 5 kld.) po 11, Brookas Lopezas 9 (5 atk. kam.).

„Raptors“: Fredas VanVleetas 33 (7/10 dvit., 5/12 trit., 7 rez. perd.), Pascalis Siakamas 23 (6/15 dvit. 13 atk. kam., 6 rez. perd.), Kyle'as Lowry 18 (4/7 dvit., 3/5 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Chrisas Boucheris 14 (4/7 trit., 6 atk. kam., 5 blok.), OG Anunoby 13 (2/5 trit., 7 atk. kam.), Norman Powell 11 (4 kld.).