Nuotr.: USA Today – Scanpix
Nuotr. USA Today – Scanpix

Domantas Sabonis dar kartą pagerino asmeninį karjeros rezultatyvumo rekordą, pasirūpino Indianos „Pacers“ (15-14) pergale ir tapo visų laikų klubo rekordininku.

36
50
17
10

Nate‘o Bjorkgreno auklėtiniai per pratęsimą 134:128 (39:33, 30:40, 17:19, 35:29, 13:7) palaužė Minesotos „Timberwolves“ (7-22) ir grįžo į pergalių kelią.

Sabonis per 45 minutes pelnė 36 taškus (12/19 dvit., 1/2 trit., 9/11 baud.), atkovojo 17 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Lietuvis taip pat perėmė 3 kamuolius, blokavo metimą bei 3 sykius suklydo.

Tai buvo trečiasis trigubas Sabonio dublis šį sezoną ir septintasis apskritai per jo karjerą. Septyni trigubi dubliai – geriausias rezultatas „Pacers“ klubo istorijoje. Prieš tai Sabonis 1-2 vietas dalijosi su Detlefu Schrempfu, kuris su Indianos klubo marškinėliais buvo užfiksavęs 6 trigubus dublius.

Lietuvis taip pat surengė pirmąjį bent 30 taškų, 15 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų pasirodymą „Pacers“ istorijoje nuo 1976-1977 m. sezono.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 1 min. 21 sek. Karlas-Anthony Townsas smeigė tritaškį ir padidino „Timberwolves“ pranašumą iki 5 taškų – 119:114.

Vis tik tuomet Malcolmas Brogdonas įkrovė iš viršaus, Jeremy Lambas smeigė tritaškį, o likus 11,1 sekundės Sabonis realizavo abi baudas ir rezultatas tapo lygus – 121:121.

Lemiama „Timberwolves“ ataka buvo patikėta pirmajam 2020 m. šaukimui Anthony Edwardsui, bet jo tritaškis skriejo pro šalį.

Pratęsime Brogdonas atseikėjo tolimą metimą, Sabonis pataikė puskablį ir svečiai įgijo 5 taškų persvarą (126:121). Minesotos ekipa laikėsi rungtynėse, tačiau likus 9,8 sekundės Brogdonas smeigė dar vieną tritaškį ir palaidojo bet kokias šeimininkų viltis – 132:126.

Daugiausia pataiko: Malik Beasley

Galų gale Sabonis pridėjo dar dvi tikslias baudas ir galutinai nulėmė rungtynių baigtį (134:128).

„Timberwolves“: Malikas Beasley 31 (8/12 dvit., 5/13 trit., 3 per. kam.), Karlas-Anthony Townsas 30 (6/12 dvit., 2/7 trit., 12/12 baud., 10 atk. kam., 2 blok.), Ricky Rubio 20 (3/7 dvit., 3/6 trit., 5/5 baud., 13 rez. perd.), Nazas Reidas 18 (6/11 dvit., 2/3 trit., 9 atk. kam., 3 blok.), Jadenas McDanielsas 11 (3/6 trit., 3 blok.), Anthony Edwardsas 8 (3/11 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Pacers“: Domantas Sabonis 36 (12/19 dvit., 9/11 baud., 17 atk. kam., 10 rez. perd., 3 per. kam.), Malcolmas Brogdonas 32 (6/15 dvit., 6/7 trit., 9 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld.), Jeremy Lambas 18 (4/9 dvit., 2/5 trit., 8 atk. kam.), Aaronas Holiday 15 (2/3 trit.), Justinas Holiday 11 (2/5 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd.), Dougas McDermottas (4/8 dvit.) ir Mylesas Turneris (4 blok.) po 8.

kasioguru
pries tokius kaip Wolves ar Wizards karjeros statsus daryt patogu, butu daug ispudingiau, jei ta pavyktu pasiekt pries top komandas, bet pries top kaip matem nelabai paeina. va tas is skiria gera zaideja nuo superstaro.
2021-02-18
NA NA
PAŽIŪRĖSIM, KAIP JIS SU VALANČIŪNU UŽ LIETUVOS RINKTINE PO 20-30 TAŠKŲ RINKS 😜
2021-02-18
-4
:D
Matosi, kad kasyje mazai rauki. NBA 48 minutes, Fiba 40 minuciu. NBA visai kiti greiciai, kur Europoje klubai trina kamuoli pozicinese atakose vos ne iki pat galo. Poto atvaziuoja amerikonai i pasaulio cempus su treciom rinktinem ir sunesioja visus po 30-50 tasku, kaip kad buvo finalas US-Serbija net nebuvo ka ziuret.
2021-02-18
vk
Kodėl niekas neparašo, kad Sabonis surinko lygiai 50 naudingumo balų?!!!
2021-02-18
-4
nes nba neskaiciuoja naudingumo balu
2021-02-18
+1
Nusprendė Sabonis,kad užteks jau tų prastesnių rungtynių ir laikas parodyti vėl,ką jis gali.Ir parodė kaip reikiant.Vienos rungtynės,o rekordų į valias pagerinta.Na mldc Saboniukas,neturėjom dar taip dominuojančio lietuvio NBA lygoje.Pagarba jam už mūsų šalies garsinimą.
2021-02-18
👏👏👏
2021-02-18
+1
Algis
Keli pūkus užsiaugines ant barzdos kaip visada išsižiojęs kaip kiaulė pjaunama vaidina kieta Manau prieš gerą euro lygos komandą kur kieta gynyba tikrai tų taškų tiek nesumestu ir nebūtų tų trigubu dubliu
Tankas
Tokio ūgio, sudėjimo, koordinacijos pavydėti tik. 1v1 crossoverius daro realiai. Sakė, trumpos rankos jo - atperka visą tą trumpumą nerealiu kojų darbų ir stabilumu.
2021-02-18
+1
:D
Atsiputes Saboniukas, seria hateriukams i kaire ir i desine. Btw, tevas ispirko statistika.
2021-02-18
+2
anonimas07
grazu del trigubo dublio. O del pacio pasiekimo, imete daug, bet prasileido ne ka maziau, tik kad si syki +- bent jau teigiamas, na ir reiketu priminti, kad zaide pries Townsa ir Vanderbilta, pries kuriuos ir JV gerina asmenine statistika.
2021-02-18
-9
tiesa
nesumenkinant, žaidė su silpniausia lygos komanda
2021-02-18
+1
Na jei Domas dar bent kelis metus liks indianoj ir rodys tokius rezultatus neabejotinai bus francizes veidas ir ateiti net marskineliai bus iskelti. Aisku playoffose nieko nepasieks su ta komanda.