Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Joelis Embiidas ir vėl buvo nesulaikomas, o jo vedama Filadelfijos „76ers“ (19-10) grįžo į pergalių kelią.

24
35
15
47%
7/15

Doco Riverso auklėtiniai namuose 118:113 (38:24, 31:19, 27:36, 22:34) pranoko Hjustono „Rockets“ (11-17) ir atsitiesė po trijų pralaimėjimų serijos.

Embiidas per 37 minutes surinko 31 tašką (9/18 dvit., 1/3 trit., 10/12 baud.), 11 atkovotų ir 2 perimtus kamuolius, 9 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką bei 6 klaidas.

„76ers“ po dviejų kėlinių pirmavo 69:43, tačiau visą pranašumą išbarstė per antrąją mačo dalį ir iki dvikovos pabaigos likus pusantros minutės, „Rockets“ deficitą sumažino iki 4 taškų – 106:110.

Vis tik jau kitoje atakoje Embiidas suvertė taškus baudos aikštelėje, Tobias Harrisas pridėjo baudą ir likus 43,6 sekundės Filadelfijos ekipa pirmavo 113:106.

Kitoje atakoje Johno Wallo dvitaškis skriejo pro šalį, o Harrisas pridėjo dar dvi baudas ir rungtynių baigtis tapo aiški – „76ers“ turėjo 9 taškų persvarą (115:106).

„76ers“: Joelis Embiidas 31 (9/18 dvit., 10/12 baud., 11 atk. kam., 9 rez. perd., 6 kld.), Sethas Curry 25 (5/8 dvit., 3/5 trit., 6/6 baud., 5 rez. perd., 5 kld.), Tobias Harrisas 24 (7/15 dvit., 7/8 baud., 15 atk. kam., 5 rez. perd., 2 blok.), Danny Greenas 12 (4/6 trit., 2 blok.), Tyrese'as Maxey 10 (4/7 dvit.).

„Rockets“: Johnas Wallas 28 (9/16 dvit., 2/8 trit., 7 rez. perd., 7 kld.), Jae'Seanas Tate'as (6/8 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.) ir DeMarcusas Cousinsas (4/9 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.) po 19, Ericas Gordonas 17 (3/9 trit., 6 rez. perd.), Benas McLemore'as 11 (4/5 dvit., 1/7 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Danuelis House'as 8 (2/3 trit.), Davidas Nwaba 7 (10 atk. kam., 2 blok.).