Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Damianas Lillardas sprogo puolime, pakartojo atliktų rezultatyvių perdavimų karjeros rekordą ir tapo rungtynių didvyriu, išplėšusiu Portlando „Trail Blazers“ (18-10) pergalę.

43
46
44%
7/16
16

Portlando ekipa išvykoje 126:124 (35:30, 24:39, 35:22, 32:33) nukovė Naujojo Orleano „Pelicans“ (12-16) ir iškovojo šeštąją pergalę iš eilės.

Lillardas per 38 minutes pelnė 43 taškus (7/12 dvit., 7/16 trit., 8/8 baud.), atliko 16 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą bei 4 sykius suklydo.

Prieš prasidedant paskutinei mačo minutei Zionas Williamsonas realizavo baudas ir padidino „Pelicans“ persvarą iki 3 taškų (122:119). Tuomet Lillardas atsakė savo dvitaškiu, dar vieną tikslų metimą pridėjo Derrickas Jonesas ir likus 28,7 sekundės „Blazers“ susigrąžino pranašumą – 123:122.

„Pelicans“ paprašė minutės pertraukėlės, po kurios Zionas vėl stojo prie baudų metimų linijos. Williamsono baudų metimai buvo tikslūs ir šeimininkai dar kartą persvėrė rezultatą – 124:123.

Vis tik tuomet išmušė Lillardo valanda. „Blazers“ lyderis atliko reidą į baudos aikštelę, pelnė taškus su pražanga, realizavo baudą ir likus 16,5 sekundės svečiai išsiveržė į priekį – 126:124.

Likus 7,6 sekundės Lonzo Ballo tritaškis tikslo nepasiekė, dar vieną dvitaškį spėjo išmesti Brandonas Ingramas, tačiau jo metimas taip pat buvo netikslus ir finalinė sirena paskelbė „Blazers“ pergalę.

„Pelicans“ paskui save tempęs Zionas pakartojo karjeros rezultatyvumo rekordą ir surinko 36 taškus (11/16 dvit., 1/2 trit., 11/15 baud.), 6 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus bei 1 klaidą.