Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

„Golden State Warriors“ ketvirtajame kėlinyje turėjo 15 taškų deficitą, tačiau sugebėjo išplėšti pratęsimą ir po to iškovoti pergalę.

26
26
50%
6/12
3

Steve‘o Kerro auklėtiniai namuose 120:112 (24:36, 22:25, 30:25, 29:19, 15:7) nukovė Majamio „Heat“ (11-17) ir pasiekė antrąją pergalę paeiliui.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Bamas Adebayo įkrovė iš viršaus ir padidino svečių pranašumą iki 15 taškų (96:81). Likus žaisti mažiau nei 7 minutes „Heat“ vis dar turėjo 14 taškų persvarą (99:85).

Vis tik tuomet Kentas Bazemore‘as smeigė tritaškį, Kelly Oubre pridėjo dvitaškį, Andrew Wigginsas atliko dėjimą, Ericas Paschallas surinko 4 taškus iš eilės ir likus 3 min. 37 sek. „Warriors“ deficitas sumenko iki 3 taškų – 96:99.

Neilgai trukus Stephenas Curry smeigė tritaškį, Adebayo atsakė dėjimu ir likus 1 min. 36 sek. „Heat“ pirmavo 105:101.

Jau kitoje atakoje Bazemore‘as smeigė tritaškį, o po kelių akimirkų pelnė taškus iš po krepšio ir likus 52 sekundėms rezultatas tapo lygus – 105:105.

Per likusį laiką savo metimus prametė Jimmy Butleris, Oubre bei Kendrickas Nunnas, tad dvikova persikėlė į pratęsimą.

Iki dvikovos pabaigos likus pusantros minutės Adebayo pataikė dvitaškį ir vėl išlygino rezultatą (109:109), tačiau tuomet „Warriors“ surengė pergalingą spurtą.

Curry bei Wigginsas smeigė po tritaškį ir likus 40,1 sekundės šeimininkai susikrovė 6 taškų pranašumą – 115:109. Likus 33,5 sekundės savuoju tritaškiu atsakė Duncanas Robinsonas, tačiau Curry atseikėjo dar vieną tolimą metimą ir taip nulėmė rungtynių baigtį – „Warriors“ pirmavo 118:112.