Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Tadas Sedekerskis sužaidė karjeros mačą, o jo ir Roko Giedraičio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (12-13) Eurolygoje iškovojo lengvą pergalę.

14
21
3
9

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje 89:67 (24:14, 23:23, 24:20, 18:10) sutriuškino Maskvos srities „Chimki“ (2-22), kuriai tai buvo 16-oji nesėkmė iš eilės.

Geriausias rungtynes per Eurolygos karjerą sužaidęs Sedekerskis per 22 minutes pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

Prieš tai 23-ejų puolėjas geriausiai pasirodė sausio 22-osios mače su Berlyno ALBA, kuomet pelnė 8 taškus, atkovojo bei perėmė po 3 kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.

Kitas „Baskonia“ lietuvis Giedraitis buvo vienas rezultatyviausių nugalėtojų gretose ir per 27 minutes pelnė 13 taškų (1/5 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir surinko 17 naudingumo balų.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie pirmojo kėlinio pabaigoje po Zorano Dragičiaus dvitaškio įgijo dviženklę persvarą (24:14), kurią išlaikė iki ilgosios pertraukos (47:37).

Mačo lūžis įvyko lemiamame ketvirtyje, kuomet baskai spurtavo 13:6 ir po Lucos Vildozos dvitaškio likus 3 minutėms susikrovė 21 taško pranašumą (84:63).

Maskvos komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Aleksejus Švedas, kuris per 26 minutes pelnė 16 taškų (5/10 dvit., 2/9 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir surinko 16 naudingumo balų.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 16 (5/10 dvit., 2/9 trit., 10 rez. perd.), Jordanas Mickey 13 (5/11 dvit.), Jegoras Vialcevas 11 (3/4 trit.), Viačeslavas Zaicevas 8 (2/3 trit., 4 per. kam., 4 kld.).

„Baskonia“: Youssoupha Fallas 14 (6/10 dvit., 9 atk. kam., 3 blok.), Rokas Giedraitis (3/5 trit., 6 atk. kam.), Luca Vildoza (3/5 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Zoranas Dragičius (2/3 trit.) po 13, Tadas Sedekerskis (4/6 dvit., 4 rez. perd.) ir Alecas Petersas (3/6 trit., 4 rez. perd.) po 11, Achille Polonara 7 (9 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (3)
Retas atvejis
kai tiek rusų rusiškoje komandoje pelno daugiausia taškų.
2021-02-19
Karjera
Kai Eurolygos cempionato karjeros rungtynese su Khimki pelnai 11 tasku :)
2021-02-18
-1
I eurolygos skudura valosi kas tik netingi. Algu nemoka tai ko ten stengtis, ziuriu svedas laisviem zaidejam nepasuoja o tik pats sau meta, timma irgi toks pat. Kamuolius chebra pametineja lyg butu pertraukos metu ikale ant pachmielo.