Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Įspūdingą gynybą pademonstravusi Stambulo „Anadolu Efes“ (14-10) Eurolygoje iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. Ergino Atamano auklėtiniai namuose 76:53 (11:26, 32:8, 15:9, 18:10) sutriuškino Pirėjo „Olympiakos“ (11-14), kuri suklupo penktą kartą iš eilės.

21
32
50%
4/8
83%
5/6

Iki šio mačo šį sezoną „Olympiakos“ mažiausiai buvo įmetusi 61 tašką.

53 pelnyti taškai „Olympiakos“ klubo istorijoje Eurolygoje yra prasčiausias rezultatas nuo 2017 metų lapkričio mėnesio, kuomet ekipa dvikovoje su „Barcelona“ įmetė 51 tašką. Šis rezultatas yra klubo antirekordas.

Pirmąjį kėlinį Graikijos klubas laimėjo 15 taškų persvara (26:11), tačiau per likusius kėlinius daugiausiai įmetė 10 taškų ir suklupo.

Beaubois dėjimas:

Nugalėtojams Shane'as Larkinas per 32 minutes pelnė 21 tašką (2/4 dvit., 4/8 trit., 5/6 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus.

Larkino dėjimas:

Bryantas Dunstonas pridėjo 15 taškų (7/8 dvit., 1/1 baudos), 7 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 27 naudingumo balus.

Pirėjo klube dviženklį rezultatyvumą pasiekė tik 10 Giannoulis Larentzakis, pelnęs 10 taškų.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 21 (5 rez. perd., 32 naud. bal.), Bryantas Dunstonas (7/8 dvit., 7 atk. kam., 27 naud. bal.), Rodrigue'as Beaubois 11, Vasilije Micičius 9 (6 kld.).

„Olympiakos“: Giannoulis Larentzakis 10 (8 rez. perd.), Saša Vezenkovas 9 (8 atk. kam.), Kostas Sloukas (5 atk. kam., 5 kld.) ir Shaquille'as McKissicas po 7.

Prasti popieriai zalgiriui, jeigu turkiski klubai toliau taip varys tada beliks tiketis kad gal gal bayern ar zenit nugrybaus zemyn.