Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Po daugiau nei trijų savaičių pertraukos Eurolygoje vėl žaidusi Tel Avivo „Maccabi“ (10-13) patyrė nesėkmę Milane. Ji nuo pat pradžių atsiliko ir 68:87 (12:21, 15:18, 21:26, 20:22) krito prieš „Armani Exchange“ (16-8).

11
21
9
80%
4/5

„Maccabi“ priekyje buvo tik sykį, kai pačioje rungtynių pradžioje pirmavo 2:0. Tuomet Milano krepšininkai spurtavo 15:3 ir įgijo dviženklę persvarą (15:5).

Trečiojo kėlinio pradžioje „Maccabi“ buvo pavykę priartėti iki 6 taškų (35:41), bet tuomet „Armani Exchange“ surengė atkarpą 11:0 ir nutolo per 17 taškų (52:35) bei dviženklio pranašumo nepaleido iki mačo pabaigos.

Italijos klubas puikiai atakavo iš dvitaškio zonos – pataikė 75 proc. metimų (24/32). Iš tritaškio zonos ekipa sumetė 41,7 proc. šūvių (10/24).

„Maccabi“ pataikė 48,8 proc. dvitaškių (20/41) ir 28 proc. tritaškių (7/25).

Milano klubas puolime sugriebė vos 1 kamuolį, kai Tel Avivo krepšininkai – 10.

Graži „Armani Exchange“ ataka:

Milano komandai Shavonas Shieldsas per 35 minutes pelnė 11 taškų (4/5 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą..

„Maccabi“ ekipos gretose pasižymėjo Othello Hunteris, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 16 taškų (8/9 dvit.), 9 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas ir 25 efektyvumo balai.

„Armani Exchange“: Kevinas Punteris 15 (4/4 dvit.), Kyle'as Hinesas 14 (6/8 dvit.), Shavonas Shieldsas 11 (4/5 dvit., 9 atk. kam.), Luigi Datome (2/4 trit., 7 atk. kam.), ir Sergio Rodriguezas (2/4 trit., 9 rez. perd.) po 10, Vladimiras Micovas 9, Michaelas Rollas 8 (2/4 trit.).

„Maccabi“: Othello Hunteris 16 (8/9 dvit., 9 atk. kam., 25 naud. bal.), Tyleris Dorsey 11 (2/6 trit., 4 rez. perd.), Chrisas Jonesas 10 (2/2 trit.), Elijah Bryantas 8 (2/4 trit.).