Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Universaliai rungtyniavę Jimmy Butleris ir Bamas Adebayo užfiksavo trigubus dublius, kurie buvo pažymėti reikšminga Majamio „Heat“ (12-17) pergale Sakramente.

16
26
12
10

Eriko Spoelstros auklėtiniai 118:110 (31:21, 26:22, 32:36, 29:31) įveikė vietos „Kings“ (12-16) ir Kalifornijos sostinėje laimėjo po beveik penkerių metų pertraukos.

Paskutinį kartą „Heat“ Sakramente pergalę buvo iškovojusi 2016-ųjų balandžio 1-ąją.

Butleris per 35 minutes surinko 13 taškų (6/12 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), 13 rezultatyvių perdavimų bei 10 atkovotų kamuolių. Tai buvo trečiasis gynėjo trigubas dublis paeiliui ir sulig šiuo rezultatu užfiksavo „Heat“ rekordą.

Adebayo sąskaitoje – 16 taškų (6/12 dvit., 4/4 baud.), 12 atkovotų kamuolių bei 10 rezultatyvių perdavimų.

NBA pirmenybėse paskutinį kartą dviejų žaidėjų trigubi dubliai tose pačiose rungtynėse buvo fiksuoti praėjusio sezono pabaigoje – 2020-ųjų rugpjūčio 13-ąją, kada tokius asmeninius rezultatus užfiksavo Jonas Valančiūnas (26 tšk., 19 atk. kam., 12 rez. perd.) ir Ja Morantas (12 tšk., 13 atk. kam., 10 rez. perd.).

Besibaigiant trečiajam ketvirčiui Majamio ekipa buvo priekyje 80:60, bet tuomet šeimininkai sušaudė keturis tritaškius ir kėlinį uždarė atsilikinėdami 79:89.

„Heat“ į tai atsakė atkarpa 12:2 ir ketvirtojo ketvirčio viduryje užtikrintai kontroliavo situaciją – 111:91.

Nuo suolo pakilęs Tyleris Herro pelnė 27 taškus (10/13 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud.).

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai pasirodęs Nemanja Bjelica sumetė 25 taškus (9/12 dvit., 2/9 trit., 1/3 baud.) ir atkovojo 8 kamuolius.

Marvinas Bagley surinko dvigubą dublį: 19 taškų (5/10 dvit., 2/2 trit., 3/6 baud.) ir 10 atkovotų kamuolių.

„Kings“: Nemanja Bjelica 25, Marvinas Bagley 19 (10 atk. kam.), DaQuanas Jeffriesas 17 (5/5 trit.), De'Aaronas Foxas 11 (10 rez. perd.), Cory Josephas 10.

„Heat“: Tyleris Herro 27, Kelly Olynykas 22 (9/9 dvit.), Duncanas Robinsonas 20 (5/11 trit.), Bamas Adebayo (12 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Kendrickas Nunnas – po 16, Jimmy Butleris 16 (13 rez. perd., 10 atk. kam.).