Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Ąžuolas Tubelis daug ėmėsi iniciatyvos bei kartu su Jamesu Akinjo buvo pagrindiniai Arizonos „Wildcats“ (14-8) ekipos vedliai, tačiau to neužteko pergalei NCAA pirmenybėse.

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

„Wildcats“ Los Andžele 60:74 (31:30, 29:24) nusileido UCLA universiteto (15-5) atstovams.

18-metis lietuvis per 33 minutes įmetė 18 taškų (8/10 dvit., 0/2 trit., 2/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 2 metimus, 4 kartus suklydo bei 3 sykius prasižengė.

Arizonos universiteto komandai tai buvo pirmasis pralaimėjimas, kai „Wildcats“ po pirmosios mačo dalies pirmavo (31:30). Iki šios akistatos persvara iki ilgosios pertraukos lėmė sėkmę dvylikoje rungtynių.

Kerro Kriisos sąskaitoje – 3 taškai (1/3 trit.), 2 rezultatyvūs perdavimai ir 3 klaidos per 24 žaidimo minutes.

Akinjo surinko 21 tašką (4/8 dvit., 2/6 trit., 7/10 baud.), 4 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

UCLA: Jaime'as Jacquezas 25, Tygeris Campbellas 13, Cody Riley 10.

„Wildcats“: Jamesas Akinjo 21, Ąžuolas Tubelis 18 (8 atk. kam.), Jordanas Brownas 6.