Tęsiasi fantastiška Stambulo „Fenerbahče“ (15-10) pergalių serija Eurolygoje.

26
31
8
2

Šį kartą Igorio Kokoškovo auklėtiniai namuose 89:84 (24:22, 21:20, 22:18, 22:24) palaužė Berlyno ALBA (8-17) krepšininkų pasipriešinimą ir iškovojo 10-ąją pergalę paeiliui.

Likus žaisti 7 minutes svečiai sumažino atsilikimą iki 2 taškų (67:69), tačiau tuomet Nando De Colo ir Dyshawno Pierre'o vedama „Fenerbahče“ laimėjo atkarpą 16:5 – 85:72.

Vis dėlto vokiečiai per pusantros minutės laimėjo atkarpą 10:0 ir grąžino intrigą rungtynėse – 82:85.

Mačo pabaigoje Turkijos klubas pergalės iš savo rankų nepaleido, o tašką dvikovoje padėjo Jano Vesely dėjimas – 89:82.

Nugalėtojų gretose spindėjęs De Colo per 27 minutes įmetė 26 taškus (7/9 dvit., 1/6 trit., 9/9 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius suklydo, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 31 naudingumo balą.

Edgaras Ulanovas per 14 minučių taškų nepelnė (0/0 met.), atkovojo kamuolį, sykį prasižengė ir mačą baigė su 0 naudingumo balų.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 26 (7/9 dvit., 9/9 baud., 8 rez. perd., 5 kld., 31 naud. bal.), Dyshawnas Pierre'as 17 (3/3 trit.), Marko Guduričius ir Janas Vesely (8 atk. kam., 21 naud. bal.) po 12.

ALBA: Marcusas Erikssonas 19 (5/10 trit.), Benas Lammersas 16 (7/7 dvit., 23 naud. bal.), Maodo Lo (8 rez. perd.) ir Simone Fontecchio (8 atk. kam., 20 naud. bal.) po 14, Johannesas Thiemanas 10.

Atrinkti (0) Visi (5)
Nu jo panasu kad turkiski klubai pateks i top 8. Reikia tiketis kad bayernas toliau grybaus ir reikia kazka daryti su valensija nes tie blecha irgi gali isokti i 8 vieta prie progos.