Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Prieš pertrauką Eurolygoje beviltiškai Vitorijos „Baskonia“ klubui pralaimėjęs Madrido „Real“ (15-10) šią savaitę reabilituotis nesugebėjo.

16
20
8
100%
5/5

Pablo Laso auklėtiniai išvykoje 78:89 (21:29, 14:26, 17:16, 26:18) krito prieš „Valencia“ (13-12), kuriai tai buvo antroji pergalė paeiliui.

Dar pirmoje mačo dalyje dėl traumos Sergio Lullą praradęs „Karališkasis“ klubas iki pertraukos praleido net 55 taškus ir buvo triuškinamas – 35:55.

Vaizdas aikštėje mažai pasikeitė ir po pertraukos – šeimininkai užtikrintai kontroliavo rungtynes, o deficitą „Real“ pavyko sumažinti tik pačioje dvikovos pabaigoje.

Valensijos komandai Samas Van Rossomas per 25 minutes pelnė 16 taškų (5/5 dvit., 2/4 trit.), atkovojo kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Madrido ekipos gretose pasižymėjo Walteris Tavaresas, kurio sąskaitoje per 28 minutes 11 taškų (5/7 dvit., 1/2 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 19 naudingumo balų.

Įdomu, jog savaitgalį šios komandos susitiko Ispanijos Karaliaus taurėje, o tuomet „Real“ nesunkiai laimėjo – 85:74.

„Valencia“: Samas Van Rossomas 16 (5/5 dvit., 2/4 trit., 8 rez. perd.), Vanja Marinkovičius 14 (2/2 trit.), Nikola Kaliničius 12 (4 rez. perd.), Klemenas Prepeličius (2/3 trit.) ir Mike'as Tobey (3/4 trit., 5 atk. kam.) po 11.

„Real“: Jaycee Carrollas 20 (4/6 dvit., 4/7 trit.), Alberto Abalde 13 (3/7 trit.), Walteris Tavaresas 11 (5/7 dvit., 9 atk. kam.), Gabrielis Deckas (2/7 dvit., 1/5 trit.) ir Fabienas Causeur (4/5 dvit.) po 9.

Atrinkti (0) Visi (4)
...
Nebe tas supertymas koks su Campazzo buvo
2021-02-20
+1
Nesamone
Kaip visada Zalgirio artimiausias varzovas prakisa... Crvena Zvezda prakiso, dabar Real... Kitas Real varzovas Zalgiris. Ir taip visa antra rata. Tai FAKTAS, kad Asvel pergaliu serija nutruks Barselonoje. Juk Asvel zais pries Barca, o tada pries Zalgiri... Patys pamatysit.