Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Lietuvos rinktinė (3-2) lemiamą Europos čempionato atrankos langą pradėjo pergalingai, bet mūsiškių likimas spręsis žūtbūtiniame pirmadienio mače su Danija.

Fotogalerija

Dariaus Maskoliūno kariauna Vilniuje 94:74 (31:15, 18:18, 22:16, 29:19) sutriuškino Čekiją (1-4).

Lietuva iniciatyvą perėmė jau pirmajame kėlinyje. Eimantas Bendžius smeigė tritaškį, Tomas Dimša pelnė taškus iš po krepšio, Vaidas Kariniauskas realizavo baudas, o šeimininkai laimėjo atkarpą 18:6 bei po pirmojo ketvirčio susikrovė 16 taškų persvarą – 31:15.

Antrajame kėlinyje vaizdas pernelyg nesikeitė. Gytis Masiulis suvertė taškus iš po krepšio, Mindaugas Kuzminskas įkrovė iš viršaus ir lietuviai įgijo 19 taškų pranašumą – 42:23.

Čekai kabintis į rungtynes mėgino trečiajame kėlinyje, kada spurtavo 12:0 ir priartėjo per septynis taškus – 45:52, bet Maskoliūno kariauna atstatė dviženklį pranašumą ir arčiau nebeprisileido.

Paskutinį kartą Lietuvai 2016-ųjų olimpinėse žaidynėse atstovavęs Vaidas Kariniauskas sugrįžo solidžiu pasirodymu. Nuo suolo pakilęs Utenos „Juventus“ gynėjas per 21 minutę sumetę 15 taškų (5/8 dvit., 0/1 trit., 5/7 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius bei surinko 17 naudingumo balų.

Maskoliūno štabas dvikovai su čekams nusprendė neregistruoti Mareko Blaževičiaus ir Arno Veličkos.

Čekija: Martinas Peterka 18, Simonas Puršlas ir Martinas Križas – po 12, Jaromiras Bohačikas 11, Vojtechas Hrubanas 10.

Lietuva: Vaidas Kariniauskas 15, Eimantas Bendžius 14 (4/4 trit.), Gytis Masiulis 13, Tomas Dimša 12, Mindaugas Kuzminskas 10.

Spaudos konferencija:

Žaidėjų komentarai:

Atrinkti (0) Visi (11)
👏👏👏🇱🇹🇱🇹🇱🇹💚💚💚💚
2021-02-20
Grazi ir lengva pergale, tas pats ir su Danais turetu but. Mldc susieme kad laikas pradet zaist kaip gali :)