Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį, tačiau tai Memfio „Grizzlies“ (13-13) ekipai buvo menka paguoda.

19
25
6
80%
4/5

Tayloro Jenkinso auklėtiniai namuose 97:128 (15:28, 19:37, 30:31, 33:32) nepasipriešino Finikso „Suns“ (19-10) komandai bei patyrė vieną didžiausių sezono nesėkmių. 31 tašku „Grizzlies“ buvo pralaimėję ir Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipai.

Valančiūnas per 25 minutes surinko 10 taškų (5/8 dvit., 0/1 trit.), 12 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvų perdavimą ir 1 klaidą.

„Suns“ savo sąlygas primetė nuo pirmųjų minučių. Devinas Bookeris, Chrisas Paulas bei Frankas Kaminsky atseikėjo po tritaškį, Mikalas Bridgesas pelnė taškus su pražanga, o „Suns“ laimėjo atkarpą 14:2 ir susikrovė dviženklį pranašumą – 23:13.

Antrajame ketvirtyje po tolimą metimą jau atseikėjo Dario Šaričius, Paulas bei Bridgesas, o po dar vienos tolimos Bookerio bombos komandas skyrė 21 taškas – 46:25. Į ilgąją pertrauką svečiai išėjo pirmaudami 65:34.

Būtent tritaškiai ir buvo pagrindinė šių rungtynių istorija. „Suns“ realizavo 24 tolimus metius iš 46 (52 proc.), kuomet „Grizzlies“ – viso labo 5 iš 33 (15 proc.). Finikso ekipai tai buvo geriausias rezultatas klubo istorijoje.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Bookeris per 26 minutes surinko 23 taškus (2/6 dvit., 5/7 trit., 4/4 baud.), 5 rezultatyvius perdavimus, 5 atkovotus kamuolius ir 3 klaidas.

„Grizzlies“: Gorgui Diengas 15 (8/8 baud.), Ja Morantas 12 (5/10 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), De'Anthony Meltonas (4/6 dvit., 1/6 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Tyusas Jonesas (3/7 dvit.) po 11, Jonas Valančiūnas 10 (5/8 dvit., 12 atk. kam.), Xavieras Tillmanas (0/5 trit.), Justise'as Winslow (2/10 dvit., 7 atk. kam.) ir Seanas McDermottas po 9, John Konchar 7.

„Suns“: Devinas Bookeris 23 (5/7 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Mikalas Bridgesas (4/5 trit., 6 atk. kam., 25 naud.), Cameronas Payne'as (5/7 trit., 7 rez. perd.), Dario Šaričius (4/4 dvit., 3/5 trit.) po 19, Chrisas Paulas 16 (4/5 trit., 6 rez. perd.) ir Deandre Ayton po 7.