Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Kritiškai svarbią pergalę atrankoje į 2022 metų FIBA Europos krepšinio čempionatą iškovojo Šiaurės Makedonijos rinktinė (1-4).

Aleksandro Todorovo auklėtiniai Rusijos mieste Permėje surengtame burbule 87:78 (20:30, 21:22, 26:13, 20:13) įveikė Italijos (4-2) krepšininkus.

Po dviejų kėlinių Šiaurės Makedonija turėjo dviženklį deficitą (41:52), tačiau galingai spurtavo 38:18 ir likus žaisti 3 minutėms po Nenado Dimitrijevskio baudų metimų įgijo 10 taškų pranašumą (80:70).

Likus minutei Italija po Marco Spissu dvitaškio priartėjo iki 6 taškų (68:74), tačiau netrukus Kristijanas Nikolovas atsakė tuo pačiu (76:68), italų išpuolis buvo netikslus ir pergalę šventė Šiaurės Makedonija.

Ši pergalė išsaugojo makedonų viltis žengti į Senojo žemyno pirmenybes. Su 1 pergale ir 4 pralaimėjimais jie žengia paskutinėje, ketvirtoje B grupės vietoje.

Norint patekti į Europos čempionatą, makedonai turi sulaukti Estijos pralaimėjimo Rusijai ir pirmadienį bent 10 taškų persvara įveikti estus, mat pirmąją tarpusavio dvikovą jie pralaimėjo 72:81.

Nepaisant nesėkmės prieš Šiaurės Makedoniją, italai yra užsitikrinę vietą Senojo žemyno pirmenybėse.

Pagrindinis makedonų pergalės kalvis buvo Andrejus Magdevskis, kuris per 34 minutes pelnė 20 taškų (3/4 dvit., 4/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo bei perėmė po 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė, kartą suklydo ir surinko 28 naudingumo balus.

Italija: Marco Spissu 17 (8 rez. perd.), Michele Vitali ir Giordano Bortolani po 11, Gabriele Procida 10.

Šiaurės Makedonija: Nenadas Dmitrijevskis 22 (7 rez. perd., 7 kl.), Andrejus Magdevskis 20, Vojdanas Stojanovskis 16, Jacobas Wiley 13 (7 atk. kam.).

Monte Cristo
Po dviejų kėlinių Makedonija turėjo dviženklį deficitą (41:52), tačiau galingai spurtavo 38:18 ir likus žaisti 3 minutėms po Nenado Dimitrijevskio baudų metimų įgijo 10 taškų pranašumą (80:70). Likus minutei Italija po Marco Spissu dvitaškio priartėjo iki 6 taškų (68:74), tačiau netrukus Kristijanas Nikolovas atsakė tuo pačiu (76:68), kaip cia taip gali bit? xD
2021-02-21
+1
Geros rungtynės,patiko makedonų kovingumas.Italai vėl pralaimėjo,šį kart visiškiems grupėms autsaideriams.Sacchetti turėtų kiek sunerimti,nes taškų bereikalingų pridalinta.Ir dar ne kokiems favoritams,o dugno komandoms.Atmosfera turėtų būti ne kokia.