Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Naujojo Orleano „Pelicans“ (13-17) atsilikinėjant 24 taškų deficitu, Zionas Williamsonas ir Brandonas Ingramas neleido komandai suabejoti savo galimybėmis.

33
26
42%
5/12
6

Driokstelėję puolėjai įkvėpė „Pelicans“ dramatiškam sugrįžimui, o pratęsimo pabaigoje pataikytas Ingramo tritaškis nukreipė Naujojo Orleano ekipą pergalinga linkme namuose 120:115 (28:30, 19:33, 27:24, 34:21, 12:7) prieš Bostono „Celtics“ (15-15).

Prieš prasidedant paskutinei pratęsimo minutei, Jayleno Browno dvitaškis suteikė svečiams minimalią persvarą – 112:111.

Po minutės pertraukėlės Ingramas realizavo baudą, asistavus Williamsonui smeigė tritaškį ir „Pelicans“ įgijo pranašumą – 115:112, likus žaisti 34,4 sekundės.

Kemba Walkeriui nepavyko atsakyti taikliu tolimu metimu, pražanga sustabdytas Joshas Hartas pataikė abi baudas ir šeimininkai tvirtai užvaldė situaciją – 117:112.

„Pelicans“ įspūdingai atsitiesė, kai trečiojo kėlinio viduryje situacija atrodė beviltiška – atsilikimas siekė 24 taškus (55:79). Sugrįžimas iš tokio deficito tapo istoriniu Naujojo Orleano ekipai.

Williamsonas po ilgosios pertraukos pelnė 24 iš 28 savo taškų. Jis taip pat sugriebė 10 kamuolių bei išdalino 4 rezultatyvius perdavimus.

Ingramas per 43 minutes sumetė 33 taškus (6/10 dvit., 5/12 trit., 6/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Jaysonas Tatumas sprogo antrajame ketvirtyje, per kurį surinko 17 taškų, o „Celtics“ kėlinį laimėjo 33:19.

Bostono klubo žvaigždė iki pagrindinio laiko pabaigos likus vos 0,2 sekundės realizavo dvitaškį ir išplėšė pratęsimą – 108:108.

Prieš šį momentą „Pelicans“ persvarą leido įgyti jėga su Tristanu Thompsonu susitvarkęs ir dvitaškį su pražanga pelnęs Williamsonas (108:106).

Tatumas iš viso surinko 32 taškus (7/17 dvit., 3/7 trit., 9/13 baud.) ir 9 atkovotus kamuolius.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 33 (5/12 trit.), Zionas Williamsonas 28 (10 atk. kam.), Joshas Hartas 17 (10 atk. kam.), Lonzo Ballas 16 (6 kld.).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 32 (9 atk. kam.), Jaylenas Brownas 25 (9 rez. perd.), Kemba Walkeris (1/12 trit.) ir Tristanas Thompsonas (9 atk. kam.) – po 14, Aaronas Nesmithas 10.

Ingramo ir Williamsono žaidimo momentai:

Rungtynių momentai:

Atrinkti (0) Visi (3)
Walkeris šį sezoną yra komandos inkaras.Kiek žaidė rungtynių,tai tik keliose normaliai sužaidė.O kitos tai kažkokia tragedija,metimai išvis nekrenta.O tai juk ir yra jo varikliukas.Ir jis yra vienas vyresnių žaidėjų,tai turėtų tempti paskui save komandą,bet gaunasi,kad ją skandina.
2021-02-22
+2
Hhj
Celtics turi vieną geriausių sudėčių visoje NBA ir Rytuose turėtų daužyti visas ekipas iš eilės. Bet turi įsisenėjusią problemą - jokio protingo vyresnio žaidėjo, tik jaunimas. Gali Tatum, Brown, Walker sumesti 30-50 taškų, bet nei vienas negali komandos vesti. Asmeninė statistika graži, bet neturi to varikliuko, kuris būtų nuolat naudingas komandai.