Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Nesulaikomai žaidę Giannis Antetokounmpo ir Khrisas Middletonas varė iš Sakramento atvykusius varžovus į neviltį.

32
36
4
6

Milvokio „Bucks“ (18-13) duetas surinko 70 taškų bei jų vedama ekipa savo aikštėje 128:115 (28:25, 42:31, 29:26, 29:33) susitvarkė su „Kings“ (12-18).

Graikijos supertalentas per 33 minutes pelnė 38 taškus (8/17 dvit., 1/2 trit., 19/24 baud.), atkovojo 18 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 6 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Middletono sąskaitoje – 32 taškai (10/17 dvit., 3/5 trit., 3/3 baud.), 8 atkovoti ir 4 perimti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai, 2 blokai ir 5 klaidos.

„Bucks“ klubui tai buvo antroji pergalė iš eilės po penkių nesėkmių serijos. Sakramento ekipa pralaimėjo septintąsyk paeiliui.

Šeimininkai per 14 taškų atitrūko antrajame ketvirtyje (70:56), kurį laimėjo 42:31.

Po ilgosios pertraukos „Bucks“ startavo atkarpa 8:0 bei persvara peržengė 20-ies taškų ribą (78:56).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 38 (18 atk. kam.), Khrisas Middletonas 32 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Donte DiVincenzo 16, Patas Connaughtonas 12, Brynas Forbesas 10.

„Kings“: Tyrese'as Haliburtonas 23 (8 rez. perd.), DaQuanas Jeffriesas 18, De'Aaronas Foxas (10 rez. perd.) ir Buddy Hieldas – po 13, Marvinas Bagley 12, Richaunas Holmesas 11 (11 atk. kam.).