Nuotr.: Scanpix/Imago-Images
Nuotr. Scanpix/Imago-Images

Artūras Gudaitis pasižymėjo galingu dėjimu, buvo tarp rezultatyviausių Sankt Peterburgo „Zenit“ (15-9) krepšininkų ir svariai prisidėjo prie savo komandos pergalės.

16
25
3
10

Xavi Pascualio auklėtiniai namuose 79:70 (19:15, 21:23, 14:16, 25:16) palaužė Milano „Armani Exchange“ (16-9) ir iškovojo antrąją pergalę paeiliui.

Pirmąjį tarpusavio susitikimą buvo pralaimėję 76:82, tad prieš Italijos ekipą įgijo pranašumą. Jeigu reguliariojo sezono pabaigoje abi ekipos surinks po lygiai pergalių, laipteliu aukščiau bus „Zenit“.

Gudaitis per 21 minutę surinko 16 taškų (6/8 dvit., 4/6 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 2 blokus, 5 išprovokuotas pražangas ir 20 naudingumo balų.

„Zenit“ pabėgo pačioje rungtynių pabaigoje. Kevinas Pangosas bei Gudaitis pelnė po dvitaškį, o kanadietis atseikėjo dar du tritaškius iš eilės ir dviejų minučių atkarpą 12:4 laimėję šeimininkai įgijo dviženklę persvarą – 76:66.

Būtent kanadietis buvo pagrindinis „Zenit“ vedlys. Jis per 32 minutes pelnė 16 taškų (5/7 dvit., 2/4 trit.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, 3 sykius suklydo bei surinko 25 naudingumo balus.

„Zenit“: Kevinas Pangosas (5/7 dvit., 10 rez. perd., 25 naud. bal.) ir Artūras Gudaitis (6/8 dvit., 20 naud. bal.) po 16, Billy Baronas 13 (3/7 trit.), Willas Thomasas ir Alexas Poythressas (5/7 dvit.) po 10.

„Armani Exchange“: Kevinas Punteris 16 (4/7 dvit., 2/6 trit.), Shavonas Shieldsas 15 (6/8 dvit.), Sergio Rodriguezas 10 (3/4 dvit., 1/6 trit.).