Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Jonui Valančiūnui nekrito metimai, o jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (13-14) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė antrąjį pralaimėjimą paeiliui.

29
25
64%
7/11
80%
4/5

Lietuvio klubas išvykoje 92:102 (13:26, 23:28, 26:27, 30:21) neatsilaikė prieš Dalaso „Mavericks“ (14-15).

JV svečiams per 30 minučių pelnė 11 taškų (5/16 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 15 kamuolių, blokavo metimą, 4 sykius suklydo bei 3 – prasižengė.

Lietuvis iš žaidimo atakavo 27,7 proc. tikslumu, o tai yra prasčiausias jo rodiklis šį sezoną.

Dalase „Grizzlies“ iškart buvo pasiųsti į nokdauną – „Mavs“ rungtynes pradėjo atkarpa 20:5, o antrojo kėlinio pabaigoje komandas skyrė 22 taškai – 54:32.

Po pertraukos šeimininkai toliau užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą ir tik paskutinėmis minutėmis „Grizzlies“ pavyko išvengti sutriuškinimo.

Dalaso komandai Timas Hardaway per 28 minutes pelnė 29 taškus (2/3 dvit., 7/11 trit.) ir atkovojo 4 kamuolius.

Tuo metu Dončičius per 33 minutes įmetė 21 tašką (5/8 dvit., 3/10 trit., 2/9 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 4 sykius suklydo.

Šiame susitikime šeimininkams negalėjo padėti Kristaps Porzingis.

„Grizzlies“ gretose pasižymėjo Ja Morantas, kurio sąskaitoje per 33 minutes 22 taškai (10/17 dvit., 0/4 trit., 2/6 baud.), 4 atkovoti kamuoliai ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

„Mavericks“: Timas Hardaway 29 (7/11 trit.), Luka Dončičius 21 (5/8 dvit., 3/10 trit., 2/9 baud., 7 atk. kam., 4 kld.), Jalenas Brunsonas 19 (5/6 dvit., 7 atk. kam.), Joshas Richardsonas 17 (3/7 dvit., 3/7 trit., 7 atk. kam., 5 kld.).

„Grizzlies“: Ja Morantas 22 (10/17 dvit., 9 rez. perd.), Desmondas Bane'as 12 (2/4 trit.), Brandonas Clarke'as ir Jonas Valančiūnas (5/16 dvit., 15 atk. kam., 4 kld.) po 11, Tyusas Jonesas 10 (5/6 dvit.).