Nuotr.: BasketNews.lt iliustracija
Nuotr. BasketNews.lt iliustracija

Didžiulio susidomėjimo sulaukęs NBA 2K21 „BasketNews.lt“ patronų žiemos čempionatas artėja prie pabaigos, todėl nieko nelaukę pradedame registraciją į NBA 2K21 pavasario čempionatą.

NBA 2K21 „BasketNews.lt“ patronų pavasario čempionato nugalėtojui atiteks „PlayStation 5“ konsolė, kurią įsteigė prie turnyro rėmėjų gretų prisijungęs buitinės technikos ir elektronikos tinklas TECHNORAMA.LT.

Pavasario čempionate taip pat laukia šiek tiek pakitusi turnyro sistema.

Kas gali dalyvauti?

Į NBA 2K21 „BasketNews.lt“ patronų pavasario čempionatą registruotis gali tik tinklalapio veiklą „Patreon“ platformoje už 5 eurus/dolerius ar daugiau remiantys skaitytojai. „BasketNews.lt“ patronais galite tapti paspaudę čia.

Be galimybės žaisti turnyre, patronai taip pat galės dalyvauti kiekvieną pirmadienio vakarą vykstančiuose virtualiuose protmūšiuose su Karoliu Tiškevičiumi, matyti ir užduoti klausimus „BasketNews.lt podkaste“ patronams, laidoje „Netaktiškai“ ir ENBO bei „Užkalti halės langai“ tinklalaidėse, prisijungti prie uždaros „Facebook“ bendruomenės, kurioje atsakome į jūsų rūpimus klausimus, dalijamės savo planais ir kita įdomia informacija bei pasiekti daugiau unikalaus turinio.

Pavasario čempionate dalyvauti gali tik „PlayStation 4“ konsolėmis žaidžiantys žaidėjai, išsipirkę galimybę varžytis internetu.

Pavasario čempioantas dar nevyks su „PlayStation 5“ konsolėmis, tačiau nuo rudens ketiname pradėti rengti ir šios konsolės turnyrus.

Kaip viskas vyks?

Pavasario čempionatas truks beveik tris mėnesius. 7 savaitės bus skirtos grupių etapui, o 5 savaitės – atkrintamosioms.

Turnyras prasidės kovo 9 d.

Į pavasario čempionatą bus priimami tik aktyvūs žiemos čempionato žaidėjai (kurie sužaidė bent 10 rungtynių grupių etape arba negalėjo pabaigti turnyro dėl svarios priežasties) ir iki šiol „BasketNews.lt“ NBA 2K turnyruose nedalyvavę patronai.

Pavasario čempionatas vyks dviem – A ir B – divizionais.

Visi užsiregistravę žaidėjai bus išreitinguoti pagal savo pasirodymą žiemos čempionate, o pavasario čempionato naujokai atsidurs reitingo gale.

Pusė aukščiausias vietas užėmusių reitingo žaidėjų pateks į A divizioną, o pusė (su turnyro naujokais) į B divizioną.

Vis dėlto, geriausi B diviziono žaidėjai galės patekti į A diviziono atkrintamąsias ir kovoti dėl pagrindinių pavasario čempionato prizų (apie tai daugiau netrukus).

B divizionas vyks virtualiai, o A divizionas – virtualiai iki „Top 4“ etapo, o finalinis ketvertas (jei leis aplinkybės) įvyks gyvai.

Grupių etapas

Grupių etapas truks septynias savaites (2021-03-09 – 2021-04-27).

Visi abiejų divizionų žaidėjai bus paskirstyti į grupes po 12 žaidėjų ir tarpusavyje turės sužaisti po du kartus, tad iš viso pirmajame etape vienam žaidėjui reikės sužaisti 22 rungtynes, iš kurių pusė su tuo pačiu dalyviu.

Rungtynes bus galima žaisti kada nori, t. y. nebus privaloma kiekvieną savaitę sužaisti tam tikrą mačų kiekį, o dvikovų skaičius per savaitę nebus ribojamas. Neturint galimybės žaisti tam tikrą laikotarpį, sužaisti daugiau mačų bus galima anksčiau arba vėliau. Svarbiausia – etapui pasibaigus būti sužaidus su visais varžovais. Vis dėlto, per pirmąjį grupių etapo mėnesį (iki balandžio 6 d.) reikės būti sužaidus bent pusę rungtynių.

Grupės bus sudarytos pagal krepšelius, kurie bus paskirstyti pagal jau minėtą reitingą (pagal žaidėjų pasirodymą žiemos čempionate).

Tada kiekvienos grupės žaidėjai burtų keliu bus sugrupuoti eilės tvarka, pagal kurią rinksis norimą komandą iš 2020-2021 m. NBA sezono (išskyrus „Lakers“, „Bucks“ „Nets“) ir su ja varžysis visą pirmąjį etapą. Turnyre bus žaidžiama su pilnomis sudėtimis (be traumų).

Pirmajam etapui pasibaigus aštuonios geriausios kiekvienos A diviziono grupės komandos pateks į atkrintamąsias, kur kovos dėl pagrindinių prizų.

Tuo metu kiekvienos B diviziono grupės dvi pirmosios vietos pateks į A divizono atkrintamąsias, o likusios geriausios 6 komandos kovos B diviziono atkrintamosiose dėl simbolinių prizų.

Grupių etapo apdovanojimai

Po grupių etapo bus apdovanoti abiejų divizionų šių kategorijų laimėtojai:

  • MVP (daugiausiai turnyrinių taškų (PTS) surinkęs ir didžiausią įmestų bei praleistų taškų skirtumą (DIFF) turėjęs žaidėjas);
  • Geriausiai besiginantis žaidėjas (mažiausią varžovų vidutiniškai pelnomų taškų (PPG A) rodiklį turėjęs žaidėjas);
  • Turnyro naujokas (daugiausiai turnyrinių taškų (PTS) surinkęs ir didžiausią įmestų bei praleistų taškų skirtumą (DIFF) turėjęs turnyro naujokas);
  • Labiausiai patobulėjęs žaidėjas (didžiausią pažangą, lyginant su žiemos čempionato grupės etapu, padaręs žaidėjas).

Pavasario čempionato apdovanojimų laimėtojai dovanų gaus „BasketNews.lt“ atributikos.

Atkrintamosios varžybos

Atkrintamosios truks penkias savaites (2021-04-27 – 2021-06-01).

Kaip jau minėjome, aštuonios geriausios A diviziono grupės komandos pateks į atkrintamąsias, kur kovos dėl pagrindinių prizų.

Tuo metu kiekvienos B diviziono grupės dvi pirmosios vietos pateks į A divizono atkrintamąsias, o likusios geriausios 6 komandos kovos B diviziono atkrintamosiose dėl simbolinių prizų.

Serijos vyks iki trijų pergalių, laimėtojai žengs toliau, o pralaimėjusieji baigs pasirodymą turnyre.

A diviziono finalo ketvertas (jei leis aplinkybės) vyks gyvai.

Kokie bus prizai? 

Pavasario čempionato pagrindinį prizą įsteigė turnyro rėmėjas – buitinės technikos ir elektronikos tinklas TECHNORAMA.LT.

A diviziono žaidėjai varžysis dėl šių prizų:

Dėl trečiosios vietos nebus žaidžiama.

B diviziono finalininkai bus apdovanoti simboliniais prizais – „BasketNews.lt“ atributika.

Kokios bus žaidimo taisyklės?

Grupių etape bus žaidžiama Superstar režimu. Prieš atkrintamųjų pradžią A diviziono žaidėjai balsuos, ar turnyrą tęsti Superstar režimu, ar pradėti žaisti Hall of Fame lygiu.

Kėlinys truks 5 minutes, o Off-ball gynyba – draudžiama. Prieš atkrintamųjų pradžią A diviziono žaidėjai balsuos, ar toliau drausti Off-ball gynybą.

Turnyre bus galima žaisti su visomis komandomis iš 2020-2021 m. NBA sezono (išskyrus „Lakers“, „Bucks“ „Nets“). Bus žaidžiama pilnomis sudėtimis (be traumų).

Dar išsamiau apie žaidimo taisykles – pasibaigus registracijai.

Kaip užsiregistruoti?

Į turnyrą registruotis gali tik tinklalapio veiklą „Patreon“ platformoje už 5 eurus/dolerius ar daugiau remiantys skaitytojai. „BasketNews.lt“ patronais galite tapti paspaudę čia.

Registracija į NBA 2K21 „BasketNews.lt“ patronų pavasario čempionatą vyksta paspaudus šią nuorodą (spausti ant užrašo paspaudus šią nuorodą).

Registruotis galima iki kovo 7 d., 23:59 val. Vėliau į turnyrą patekti nebebus galima.

Visi iki šiol užsiregistravę ir tinkamai registracijos formą užpildę dalyviai per parą į nurodytą el. pašto adresą turi gauti patvirtinimo laišką.*

*Jei registravotės į turnyrą, tačiau dėl kažkokių priežasčių per dvi paras nesulaukėte patvirtinimo laiško, susisiekite el. pašto adresu agnius@basketnews.lt.


Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.