Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Nikola Jokičius dominavo puolime ir Denverio „Nuggets“ (17-14) NBA lygoje atvedė į sunkią pergalę. Ekipa namuose 111:106 (34:25, 23:32, 21:21, 33:28) įveikė Portlando „Trail Blazers“ (18-13).

41
36
54%
14/26
100%
4/4

„Nuggets“ rungtynėse suklydo tik vieną kartą. „StatMuse“ duomenimis, klubas užfiksavo geriausią rezultatą NBA istorijoje. Vienintelį kartą kamuolį prarado Jamalas Murray.

„Aš suklydau? – po rungtynių klausė Murray. – Beprotiška, jog vienintelė klaida – mano.“

„Blazers“ prarado 9 kamuolius. „Blazers“ specialistas Terry Stottsas tikino regėjęs rungtynių, kuriose komanda būtų suklydusi tik sykį.

„Esu įsitikinęs, tokių rungtynių buvo, bet tik nepamenu“, – teigė Stottsas.

Denverio komandai Jokičius per 37 minutes pelnė 41 tašką (14/26 dvit., 3/6 trit., 4/4 baudų), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

24-ą gimtadienį šventęs Murray ketvirtajame kėlinyje surinko 19 iš 24 savo taškų.

Likus pusantros minutės „Nuggets“ pirmavo 9 taškais (103:94). Nors likus 7 sek. Carmelo Anthony tritaškiu „Blazers“ deficitą sumažino iki 3 taškų, galiausiai Jamalas Murray sumetė baudas ir įtvirtino „Nuggets“ triumfą.

Portlando klube Damianas Lillardas antroje rungtynių pusėje pelnė 20 iš 25 savo taškų. Įžaidėjas taip pat pridėjo 13 rezultatyvių perdavimų.

Lillardas per pirmuosius du kėlinius įmetė tik 5 taškus, bet rezultatas buvo lygus. Tuomet „Blazers“ tempė Carmelo Anthony, kuris antrajame kėlinyje pelnė 16 iš 32 komandos taškų.

Eneso Kanterio sąskaitoje buvo dvigubas dublis – 16 taškų (7/9 dvit.) ir 14 sugriebtų kamuolių.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 41 (14/26 dvit., 3/6 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Jamalas Murray 24 (4/8 trit., 6/6 baud., 5 atk. kam., 8 rez. perd.), Michaelas Porteris 12 (2/4 trit., 10 atk. kam.), Zeke Nnaji 10 (2/6 trit.).

„Blazers“: Damianas Lillardas 25 (5/10 dvit., 4/11 trit., 7 atk. kam., 13 rez. perd., 5 kld.), Carmelo Anthony 24 (6/10 dvit., 3/7 trit.), Gary Trentas (4/11 trit.) ir Derrickas Jones (5/6 dvit., 2/3 trit., 5 atk. kam., 3 blok.) po 18, Enesas Kanteris 16 (7/9 dvit., 14 atk. kam.).