Trečiąją pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo „Valencia“ (14-12).

12
25
10
2

Jaume Ponsarnau auklėtiniai išvykoje 91:62 (22:19, 22:22, 18:9, 29:12) sutriuškino Artūro Gudaičio atstovaujamą Sankt Peterburgo „Zenit“ (15-10).

Gudaitis per 18 minučių pelnė 4 taškus (1/4 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 4 bei prarado 1 kamuolį, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 6 naudingumo balus.

Laimėję Valensijos krepšininkai pergalėmis pasivijo Kauno „Žalgirį“ (14-11), tačiau yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau ir žengia už kauniečių nugarų – dešimtoje vietoje.

Tuo metu suklupęs „Zenit“ šį vakarą gali užleisti ketvirtąją turnyrinės lentelės poziciją Madrido „Real“ (15-10) klubui, jei šis įveiks „Žalgirį“.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie įgijo ankstyvą 7 taškų persvarą (20:13), tačiau Rusijos ekipa spurtavo 9:2 ir po Billy Barono tritaškio antrojo kėlinio pradžioje rezultatas tapo lygus – 22:22.

Pirmąją rungtynių pusę šiek tiek geriau užbaigė ispanai ir po dviejų kėlinių turėjo trapų pranašumą (44:41).

Trečiajame kėlinyje svečiai spurtavo 10:0 ir po Mike'o Tobey tolimo šūvio įgijo dviženklę persvarą (54:43), kurią išlaikė iki pat lemiamo ketvirčio (62:50).

Galutinai „Valencia“ rusus palaužė ketvirtajame kėlinyje, kuomet vedami 7 taškus paeiliui surinkusio Tobey likus 7 minutėms susikrovė 17 taškų pranašumą (70:53). Per likusį laiką ispanai tiesiog dominavo ir vienu metu pranašumas siekė 30 taškų (86:56).

Antrąją mačo dalį „Zenit“ pralaimėjo 21:47.

Į pergalę „Valencia“ vedė Mike'o Tobey, Nikola Kaliničiaus ir Bojano Dubljevičiaus trio. Šie krepšininkai kartu surinko 43 taškus bei 72 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai rungtyniavo Dubljevičius, kuris per 22 minutes pelnė 19 taškų (5/9 dvit., 2/3 trit., 2/3 baud.), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.

„Zenit“: Alexas Poythressas 12 (6/9 dvit., 2 blok.), Billy Baronas 11 (3/5 trit.), Kevinas Pangosas 9 (2/7 trit.), Willas Thomasas 8 (4/5 dvit.).

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 19 (5/9 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam.), Nikola Kaliničius (5/5 dvit., 10 rez. perd., 25 naud.) ir Mike'as Tobey (2/2 trit.) po 12, Samas Van Rossomas (2/3 trit.) ir Derrickas Williamsas (5/7 dvit., 5 atk. kam.) po 10, Klemenas Prepeličius 8 (5/5 baud.), Joanas Sastre 7.

Zenit
Taigi visada nebus kad sulauksim palankaus rezultatu Nebus Kad zenit visada ims pergales
2021-02-25
-1
In vino veritas
Nu matant atsigavusius tiek turku klubus, tiek baskus su Valencia, gaila, bet Zalgiriukui nelabai astuntukas svieciasi. Apskritai si sezona Eurolyga tiesiog ziauri. Gali but, kad net 18-19 pergaliu nezuteks patekimui i playoffus. Kosmosas kazkoks. Bet tokiu atveju reik vis tiek kovot del kiekvienos pergales ir stengtis uzimt kuo aukstesne vieta vien del didesniu premiju. Zalgiriui sita nuostolinga sezona tai ypac svarbu.
2021-02-25
-1
Blogai,žalgiriui ne i nauda
2021-02-25
-1
Kodel? Reikia kad zenitas ar bayern iskristu is top 8, nes abu turkiski klubai turbut kad pateks i top 8
2021-02-25
-1
Gal ir gerai kad Zenitas pralaimejo Valencijai. Zenitas vistiek turetu patekti i Top8, Valencija po sios pergales bus dar labiau motyvuoti neleisti eurolygos parodijos i astuntuka