Gerą bangą pastaruoju metu pagavę Dalaso „Mavericks“ (15-16) buvo prislopinti.

14
21
3
8

Ricko Carlisle‘o auklėtiniai svečiuose 97:111 (22:23, 21:36, 25:27, 29:25) turėjo pripažinti Filadelfijos „76ers“ (22-11) ekipos pranašumą.

Luka Dončičius pralaimėtojų gretose per 29 minutes pelnė 19 taškų (3/7 dvit., 3/6 trit., 4/6 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, blokavo 3 metimus, tačiau 7 sykius suklydo.

Dvikovos lūžis įvyko antrajame kėlinyje. Joelis Embiidas pataikė dvitaškį, Benas Simmonsas pelnė taškus su pražanga, Sethas Curry atseikėjo tritaškį, kamerūnietis realizavo baudas, o „76ers“ laimėjo atkarpą 14:0 bei įgijo 17 taškų pranašumą – 52:35.

Po ilgosios pertraukos „Mavs“ buvo sumažinę deficitą iki 8 taškų (62:70), tačiau Curry, Simmonso bei Embiido vedami „76ers“ dar prieš ketvirtąjį kėlinį susigrąžino triuškinamą persvarą ir užsitikrino pergalę – 86:68.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Embiidas surinko 23 taškus (3/15 dvit., 2/5 trit., 11/12 baud.), 9 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus bei 1 bloką.

„76ers“: Joelis Embiidas 23 (3/15 dvit., 2/5 trit., 11/12 baud., 9 atk. kam., 4 rez. perd.), Benas Simmonsas (6/11 dvit., 7 rez. perd.) ir Sethas Curry (3/3 trit., 3 per. kam.) po 15, Dwightas Howardas 14 (6/6 dvit., 8 atk. kam., 3 blok.), Shake'as Miltonas 10 (4/10 dvit., 6 rez. perd.), Furkanas Korkmazas 9 (2/5 trit.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 19 (3/7 dvit., 3/6 trit., 4 rez. perd., 3 blok., 7 kld.), Joshas Richardsonas 13 (5/7 dvit., 6 atk. kam.), Timas Hardaway 12 (2/4 trit., 2 blok.), Jalenas Brunsonas 11 (2/3 trit., 5 atk. kam.), Trey Burke'as 9, Bobanas Marjanovičius 7 (3/10 dvit., 12 atk. kam.).