Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Dramatišką pergalę šventė atsigaunantys ir iš Rytų konferencijos dugno kylantys Vašingtono „Wizards“ (12-18).

33
26
100%
11/11
40%
2/5

JAV sostinės ekipa išvykoje 112:110 (26:22, 30:32, 32:34, 24:22) nukovė Denverio „Nuggets“ (17-15) krepšininkus.

Iki dvikovos pabaigos likus 4 minutėms Jamalas Murray pataikė dvitaškį bei išlygino rezultatą (105:105).

Vis tik Bradley Bealas pataikė baudą, Russellas Westbrookas pridėjo dvitaškį, Robinas Lopezas pataisė netikslų metimą ir likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes „Wizards“ pirmavo 110:106.

Po šio epizodo taikliomis baudomis apsikeitė Monte Morrisas bei Bealas, o prieš prasidedant paskutinei dvikovos minutei Michaelas Porteris įkrovė iš viršaus ir „Nuggets“ deficitą sumažino iki 2 taškų – 110:112.

Kaip parodė laikas, tai buvo paskutinieji taškai rungtynėse. Per likusį laiką Murray prametė tritaškį, likus 5,6 sekundės Raulis Neto nerealizavo dvitaškio, o Facundo Campazzo atliko tolimą metimą su sirena, tačiau jo metimas taip pat nepasiekė tikslo.

„Wizards“ į pergalę vedęs Bealas surinko 33 taškus (8/14 dvit., 2/5 trit., 11/11 baud.), 4 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 4 rezultatyvius perdavimus bei 2 klaidas.

„Nuggets“ gretose spindėjęs Murray pelnė 34 taškus (6/12 dvit., 6/11 trit., 4/5 baud.), sugriebė 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, tačiau 5 sykius suklydo.

Nikola Jokičius pridėjo 24 taškus (6/14 dvit., 3/4 trit., 3/3 baud.), 11 atkovotų ir 1 perimtą kamuolį, 7 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus bei 1 klaidą.

„Nuggets“: Jamalas Murray 34 (6/12 dvit., 6/11 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok., 5 kld.), Nikola Jokičius 24 (6/14 dvit., 3/4 trit., 11 atk. kam., 7 rez. perd., 2 blok.), Michaelas Porteris 18 (4/6 dvit., 3/7 trit., 10 atk. kam.), Monte Morrisas 12 (7/8 baud., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Zeke Nnaji 7.

„Wizards“: Bradley Bealas 33 (8/14 dvit., 2/5 trit., 11/11 baud., 4 rez. perd.), Rui Hachimura 20 (8/12 dvit., 5 atk. kam.), Russellas Westbrookas 16 (5/14 dvit., 10 atk. kam., 10 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.), Raulis Neto 15 (4/7 dvit., 4 rez. perd., 5 per. kam.), Robinas Lopezas 10 (5/6 dvit.).

abcdef
Nu ka is paskutiniu 7 laimejom 6. Go wiz go! Paskutine nuggets ataka tai pramuse:D isbego tryse pries 1 paskutinem sekundes, ir vietoj kad lygintu rezultata su sirena, tai jie issideste prie trajako ir mete Campazo trajaka. Aisku laisvas, bet visiskai netaikliai :D