Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Koronaviruso protrūkį išgyvenusi Atėnų „Panathinaikos“ (9-15) sugrįžimą į Eurolygos pirmenybes pažymėjo nesėkme.

16
18
80%
4/5
100%
2/2

Odedo Kattasho auklėtiniai išvykoje 65:74 (17:11, 17:17, 19:22, 12:24) nusileido Berlyno ALBA (9-17) krepšininkams.

Atėnų klubas Senojo žemyno pirmenybėse rungtyniavo pirmą kartą nuo vasario 5 dienos, kuomet 88:77 laimėjo prieš Pirėjo „Olympiakos“, o netrukus komandoje buvo užfiksuotas COVID-19 protrūkis, kuris išsiplėtė iki 10 žmonių bei laikinai sustabdė „Pao“ veiklą.

„Panathinaikos“ šiose rungtynėse negalėjo padėti vienas lyderių Nemanja Nedovičius bei savo debiuto ekipoje vis dar laukiantis Mario Hezonja.

Iškovojusi pergalę ALBA nutraukė 4 nesėkmių iš eilės seriją ir laimėjimais susilygino su 15 vietoje esančiu „Pao“. Vis dėlto, vokiečiai turnyrinėje lentelėje nepakilo, nes Graikijos klubas yra sužaidęs trejomis rungtynėmis mažiau.

Mačą geriau pradėjo svečiai, kurie po Bejamino Bentilo dvitaškio antrojo kėlinio pradžioje įgijo 8 taškų pranašumą (19:11), tačiau ALBA krepšininkams iki ilgosios pertraukos pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą (28:34).

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame ketvirtyje, kuomet esant lygiam rezultatui (53:53) šeimininkai spurtavo 17:6 ir po Peytono Sivos tolimo šūvio likus 2 minutėms įgijo 11 taškų pranašumą (70:59), kurio „Pao“ panaikinti nebesugebėjo.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Johannesas Thiemannas, kuris per 18 minučių pelnė 16 taškų (1/1 dvit., 4/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 bei prarado 1 kamuolį, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 18 naudingumo balų.
ALBA: Johannesas Thiemannas 16 (4/5 trit.), Marcusas Erikssonas 12 (2/7 trit.), Maodo Lo 11 (4/6 dvit., 1/7 trit., 7 rez. perd.), Simone Fontecchio 8 (2/6 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Panathinaikos“: Aaronas White'as 14 (4/6 dvit., 2/6 trit., 8 atk. kam., 2 blok.), Konstantinos Mitoglou 9 (4/9 dvit., 9 atk. kam., 3 blok.), Georgios Papagiannis 8 (4/4 dvit.), Ioannis Papapetrou (5 kld.), Howardas Sant-Roosas (1/5 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.) ir Shelvinas Mackas (2/3 trit.) po 7.