Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Draymondas Greenas surinko trigubą dublį ir atliko net 19 rezultatyvių perdavimų, o jo vedama „Golden State Warriors“ (19-15) NBA susitikime namie 130:121 (36:28, 30:23, 37:33, 27:37) įveikė Šarlotės „Hornets“ (15-17).

11
32
12
19

Greenas per 35 minutes pelnė 11 taškų (4/5 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 19 rezultatyvių perdavimų.

Krepšininkas pasiekė savo naują rezultatyvių perdavimų rekordą. Prieš tai jis daugiausiai buvo asistavęs 16 sykių.

Šį sezoną 19 rezultatyvių perdavimų buvo atlikęs tik Chrisas Paulas.

Prieš savaitę šių komandų susitikime „Hornets“ laimėjo 102:100, kai lemiamu metu Greenas užsidirbo dvi technines pražangas ir buvo išvarytas iš rungtynių.

„Negalėjau užmiršti, kas įvyko praėjusią savaitę. Bandžiau padaryti viską, jog mano komanda laimėtų“, – sakė Greenas.

Greenas tapo pirmuoju krepšininku „Warriors“ istorijoje nuo 1990 metų, kuris per vieną mėnesį keturis kartus surinko bent po 15 rezultatyvių perdavimų. Prieš tai tuo pasižymėjo Timas Hardaway.

Greeno pasirodymas:

Pirmajame kėlinyje Kelly Oubre atliko 6 dėjimus į krepšį, o Greenas po kiekvieno iš jų užsidirbo po rezultatyvų perdavimą.

„Hornets“ ekipos gretose pasižymėjo LaMelo Ballas, kuris 37 minutes pelnė 22 taškus (4/8 dvit., 3/8 trit., 5/8 baudų), atkovojo 6 kamuolius bei pridėjo 6 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“: Stephenas Curry 29 (5/7 dvit., 3/8 trit., 10/10 baud., 9 rez. perd.), Kelly Oubre 27 (8/9 dvit.), Andrew Wigginsas 17, Jamesas Wisemanas 16 (7/10 dvit.), Draymondas Greenas 11 (12 atk. kam., 19 rez. perd.).

„Hornets“: Malikas Monkas 25 (5/11 trit.), Terry Rozieras 24 (6/8 dvit., 3/8 trit.), LaMelo Ballas 22 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), P.J. Washingtonas 15 (10 atk. kam., 4 per. kam.), Gordonas Haywardas 12 (1/7 dvit., 3/3 trit., 5 rez. perd.).

Atrinkti (0) Visi (2)
Dovke
Baikit kalbet apie ta fakin lamelo sako pirma galvojau kad jis rezultaty viausias bet bet jis toks per rungtynes nebuvo todėl rašykit geriau apie malik monk nes jis rezultatyviausiais buvo ne lamelo jau uzkniso to šikniaus kišimas į kiekvieną naujieną nes jis tėra paprastas žaidėjas niekuo nesiskiriantis nuo kitu nes lamelo tiesog paprasta klaidu mašina + savanaudis ir tiek
2021-02-27
+2
hwk
Lamelo tiesiog turi didesnį susidomėjimą. Kaip galvoji, daugiau paspaudimų būtų ant straipsnio jog Malik Monk sužaidė karjeros rungtynes, ar Lamelo Ballas sužaidė puikias rungtynes? Jeigu nepatinka, apeini ir viskas